Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnum Colt Anaconda
(19-08-2012, 06:06 PM)alihakancan demiş ki: Sn Cemal Çelik üstadım;ben biraz uzun namlu sevdiğim için 4'' hiç düşünmedim minimum 6'' olması düşüncesindeyim 6 yada 8 '' istiyorum fakat elimde çok fazla maddi kaynağım olmadığı için elbette fiyatta önemli bir rol oynayacaktır.

Estagfurullah. Ustad kim ben kim! Sadece aradiginiz kalibrede ki deneyimlerimi size anlatmak istedim.
Saygilar...

Alıntı

Sn Alihakancan;
Almayi planladiginiz silah 2. silahiniz olsaydi ve harc odemeyecek olsaydiniz eglence maksatli olarak gumusayi tavsiye ederdim. Olaya soyle bir ornekle yaklasmak istiyorum. Evinize hirsiz girdi. Artik silahiniz oldugu icin nefsinizi korumak icin silaha davrandiniz. Bir de bakmissiniz hirsiz da size silah cekiyor. O esnada gumusayin tetigine basiyorsunuz. Ama tetik calismiyor ua da horoz dusmuyor. Bu durumu istemiyorsaniz temiz (bu da onemlidir) bir S&W alin. Bende 5 tane tabanca var. Biri elbet calisir. Lakin siz tek tabancanizin calismamasi luksune sahip degilsiniz.

Alıntı

Sevgili dostlarım yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkürler,Sn Caytmazoğlu üstadım gerçekten haklısınız daha rasyonel olan davranış biraz para biriktirip temiz bir 686 almak olacak herhalde.

Alıntı

Sn. Alihakancan,
İllaki 4" alacaksaniz, kendinizi 686 ile sinirlamayin. Ek olarak Smith Wesson 586, Mod.66, Mod.19 vs (bu son ikisini bulmak biraz zor), Colt Phyton vs gibi secenekleri de arastirirsaniz belki bulabilirsiniz. 6" ve 8" icin Turkiye sartlarinda .357 biraz zor. Fakat .44 magnum olur derseniz Light Hunter'de 7.1/2" namlusu ile listeye eklenebilir.
Selamlar, saygilar.

Alıntı

Sn Mercankaya ilginize teşekkür ederim,lakin minimum 6'' düşünmekteyim.44 magnum olur,anakonda olur,piton olur fark etmez Smile

Alıntı

(21-08-2012, 12:40 AM)alihakancan demiş ki: Sn Mercankaya ilginize teşekkür ederim,lakin minimum 6'' düşünmekteyim.44 magnum olur,anakonda olur,piton olur fark etmez Smile

Kolay gelsin Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi