Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magnum Colt Anaconda
Ilk lufo deneyimini yasadigim gun cok sansliydim. S&W'un .357 kalibresi ile 4", 6" ve 8" namlu boylarini ayni gunde kullandim. En kibar ve rahat kullanilani 4" olaniydi. Ama hedefteki en iyi sonucu 8" olani ile aldim. 4" kullanicaksaniz bol bol alistirma yapip kendinizi gelistirmeniz gerekebilir. Yine bu esi bulunmaz forumda .357 magnum kalibresinden en iyi sonucu 6" namlu boyuyla alinabilecegini okudugumu hatirliyorum. Yanlisim var ise duzeltilmesini temenni ediyorum.
Saygilar...

Alıntı

Sn Cemal Çelik üstadım;ben biraz uzun namlu sevdiğim için 4'' hiç düşünmedim minimum 6'' olması düşüncesindeyim 6 yada 8 '' istiyorum fakat elimde çok fazla maddi kaynağım olmadığı için elbette fiyatta önemli bir rol oynayacaktır.

Alıntı

6" modellere oldukça yüksek meblağlar istiyorlar. Eli vicdanında bir satıcıya denk gelirsiniz umarım. Forumda muhtelif ilanları özellikle takip ediniz. Uygun fiyatlı ve temiz olduğuna kanaat getirilen ilanların, linkleri ekleniyor.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Karabasan Üstadım ilginize,alakanıza teşekkür ederim.Biraz araştırma ve gezinme sonucu Gümüşay Magnum 357 diye yerli üretim bir toplu gördüm 6'' seçeneğide var,acaba kullanan yada konuya hakim olan var mı?Fiyatlar çok makul ve ideal bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim,saygılar.

Alıntı

Sayin alihakancan,

Siz forumu iyice bir okuyun, sonra silah almaya kalkisin bence...

Alıntı

Sn Alihakancan;
Ben Gümüşay kullanıyorum. Ama aşağıda vereceğim konuda da yazdığım gibi onunla uğraşmak ve eğlance (kurcalamak/parçalamak) amaçlı kullanım dışında tavsiye etmiyorum. Konuyu okursanız daha iyi anlarsınız.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=8707

Alıntı

Sayın Caytmazoğlu mükemmel bir link vermişsiniz gerçekten çok teşekkür ederim okumaya devam ediyorum şoklar içerisindeyim.
Sonuna kadar okudum,hataların çok olduğunu gördüm.Ayrı ayrı yazılarıda okudum memnun olan yok herhalde Smile lakin benim gibi senede 1 yada bilemediniz 2 kere poligonda yarım saat kullanacak biri içindemi tavsiye edilmez acaba.

Alıntı

Sayın alihakancan; öncelikle üstadlık gibi bir meziyetim yok, inceliğiniz için teşekkür ederim. Ateşli silah kullanıcılarının olmaz ise olmazı emniyettir. Emniyet sadece çevre ve insan emniyeti değil, aynı zamanda kişinin psikolojik olarak ta ruhen kendini emniyette hissetmesidir. Başınıza hangi zaman aralığında ve ne tür bir iş açacağını bilmediğiniz tabancayla, hele ki 357 magnum gibi bir kalibrenin şakası olmaz. Her tetik düşürdüğünüz de bu panik anına geri dönmek istemiyorsanız, şahsi düşüncem ve naçizane tavsiyem;
Gerekli birikim için biraz daha sabır ve doğru tabanca alımı. En azından her hangi bir maddi kayba uğramadan kolayca elden çıkarabilirsiniz. Sayın lupus'un Smith Wesson, sayın caytmazoğlunun ise gümüşay geri dönüşleri konuya yeterince açıklık getiriyor. Bu kadar açıklayıcı bilgiye rağmen hala gümüşay da ısrar ederseniz, kusura bakmayın kimse size sebep olmak istemez.
Saygılarımla.

Alıntı

Evet Sn. Karabasan ilerde birgün bizim yerli mallarımızda kullanılcak şekilde yapılırda üretilir ise şayet inşAllah alır kullanırız. Smile

Alıntı

Önemli değil Sn. alihakancan sanırım son günlerde alınganlığım üstümde. Blush Hemde arkadaşlarımızın da dediği gibi ülkemiz tam bir kaptırmatörler diyarıdır colt anacondaları çok iyi kaptırabilirler SadAngryDodgy Bence siz bir SW 686 6'' alın kafanız rahat olsun. Wink

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi