Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sig Sauer M11-A1
#1
Sig Sauer M11-A1 hakkında bilgisi olan varmı. Bu silah ile ne hedeflenmiş. P229 ile P228 arasında bir silah deniyor. Tavsiye edilebilirmi. Özellikle Sn.lupus Amerikan Sig'lerine karşı sizin önyargılarınızı kırabilecek bir modelmi. Saygılarımla
[Resim: 633CAD64-9E12-4D74-8461-B9405D5FF751-251...D2644A.jpg]
[Resim: 9D500211-2F6A-479E-8C05-415C7FBD8035-251...B0AD98.jpg]
 
Alıntı

#2
Bu modeli Türkiye'de alabilmemiz mümkünmü? Saygılarımla
 
Alıntı

#3
MKEK da var ve 4075 dolar
 
Alıntı

#4
Konu açamıyorum, ben de buraya yazayım dedim, umarım sakıncası yoktur arkadaşlar.

1000 atış sonra SIG Sauer M11-A1 fotoğrafları..

Bu aşınmalar normal midir? Yorumlarsanız sevinirim.
[Resim: 20161110_101256.jpg]

[Resim: 20161110_101323.jpg]

[Resim: 20161110_101358.jpg]

[Resim: 20161110_101542.jpg]

[Resim: 20161110_101543.jpg]

[Resim: 20161110_101940.jpg]

[Resim: 20161110_102001.jpg]

[Resim: 20161110_102003.jpg]
 
Alıntı
18 üye teşekkür etti:
heisenberg, taarruz, ilksurfer, evrenay, Sabri, tekoglu, egnus, OBERON01, derinoz, lupus, Gazanfer, 1905sss, Pistov, çatana, , gunman, madenci08, defender45acp
#5
Namlunun fisek rampasinin olduğu yeri metalı sıyırmış gibi gördüm. Şayet boyayi siyirmissa normal ama metali siyirmissa ki sig sauerde böyle bir şey pek rastlanmaz herhalde. Ben de edinmek istiyordum bu modelden aksesuar rayı yok diye ama 1000 mermide metal yerse taşın altına koyarım onu
 
Alıntı

#6
(10-11-2016, 04:13 PM)Edison demiş ki: Konu açamıyorum bende buraya yazayım dedim umarım saykıncası yoktur arklar.

1000 atış sonra sig sauer m11-a1 fotoları..

Bu oranda aşınmalar normal midir yorumlarsanız sevinirim.

Konuyu çok özür dileyerek böleceğim ama sabahtan beri ciddi merak uyandırdı.

Sayın Edison'un yazdığı mesajın 1/10'u kadar hatalı yazılan mesajlar için burada kaç kişi ile tartışıldı , kimisi banlandı ve onlarca problem yaşandı ki %100 başarılı olmadığım halde yazım ve imla kurallarına ben de dikkat edilmesini savunuyorum fakat baktığımda üzerinden neredeyse bir gün geçmiş olmasına rağmen sayın Edison'u kimse uyarmamış ve üstüne gayet bolca teşekkür edilmiş. 

Aslında forumda özel mesaj sistemi kapalı olmasaydı hem burayı meşgul etmemek hem de sitemimi daha uzun ve rahat belirtmek adına Sayın Sabri'ye ağabey ile başlayan içten bir mesaj yazmayı tercih eder ve bu durumun (ki bana ayrım gibi hissettirdi) Sig Sauer sahibi olup olmamaktan kaynaklı olduğunu sorardım.

Sayın Edison lütfen siz de kusura bakmayınız fakat konu sizle direkt alakalı olmadığı halde mesajınız vesile oldu , silahınızı iyi günlerde kullanınız.

Saygılarımla;

not: Sayın Sabri rumuzunuzun altını çizgili ve bold olarak yazmamın nedeni mesajımın dikkatinizi çekmesini sağlamaya çalışmak içindir , yanlış anlamaya sebebiyet vermek istemem ki aslen soruyu sizle beraber yöneticimiz sayın ilksurfer ve sayın evrenay gibi bu konuda hassas olduğunu bildiğim forumdaşlara da sormak isterim.
 
Alıntı

#7
Sn. herojd11,

bende, saykıncası, arklar, sig sauer m11-a1.

4 kelimeyi yanlış yazdı diye kimseyi uyarmaya gerek yok sanırım. Sonuçta kimseye karşı bir kötü niyet, saygısızlık ya da hakaret içeren cümleler kurmadığı, merak edilen bir tabancanın fotoğraflarını paylaşarak insanları bilgilendirdiği göz önüne alınırsa 4 kelimenin yanlış yazılması sanırım mevzu bahis bile olmaz. Ki yeni bir üye daha sonraki mesajlarında bunlara da dikkat edecektir zaten.

Umarım genellikle tepki verilen mesajlarla, bahsettiğiniz mesaj arasındaki farkı anlatabilmişimdir. Mesela Sn. Edison şöyle bir mesaj yazsaydı;

konu açamıyorum bende buraya yazayım dedim beyler. sig sauer m11-a1 tabancam var çok memnunum 1000 atışı geçtim hiç problem çıkarmadı ama boya atmaları oldu nasıl düzeltebilirim. bilgisi olan varsa yazabilir mi

İşte o zaman, isterse Sn. ilksurfer'ın ya da Sn. Sabri'nin ya da Sn. evrenay'ın kendi öz evladı olsun, bakın o kişi nasıl uyarılıyordu!

Bence siz mevzuyu yanlış anlamışsınız tamamen. Buradaki hiç kimse Sig Sauer'ın CEO'su değil, kardan pay aldıklarını da sanmıyorum. Neden Sig Sauer'ı olana ayrıcalık yapsınlar. Bu size mantıklı geliyor mu? Kaldı ki hadi Sn. ilksurfer'ın bir kaç tane Sig Sauer tabancası var da Sn. Sabri'nin Sig Sauer'la ne alakası var onu hiç anlamadım. Kendisi bir seneyi aşkın süredir bu forumda, henüz hangi marka tabancası var ben bilmiyorum mesela. Yanlış anlaşılmasın, forumu ciddi derecede takip ederim, gözden kaçırmış olamazdım böyle bir paylaşım olsaydı. Sn. Sabri'nin, Benelli ve Beretta olmak üzere iki tane tüfeğini bilirim o kadar, çünkü kendisi bunları paylaşır, araştırmacı ve çalışkan bir karakteri vardır, yivsiz tüfeklerle ilgili merak edilen konularda araştırmalar yapar ve herkesi aydınlatan paylaşımlarda bulunur. Konuyu Sig Sauer üzerinden Sn. Sabri'ye bağlamanıza hiç anlam veremedim bu yüzden. Çıkışınızı gayet yersiz bulduğumu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bu aralar forumdaki gergin ortam dağılmış durumda, herkes birbiriyle güzel bir şekilde iletişim halinde. Durup dururken ortamı germeye gerek var mı sizce?

Sen kimsin, kim olarak olaya dahil olup cevap yazıyorsun derseniz onu da anlarım ve konu benim için kapanır ama boşuna kimseyi germeyelim derim yine de.

Saygılar.
 
Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Xlll, herojd11, Sabri, mimaslan, talipakil, aoboran
#8
Sn fbalun'a katılmamak elde değil. Gereksiz gerilim muhabbetleri bu forumda yersiz bir şey,karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak için buradayız.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
fbalun, Ozan60
#9
Sayın fbalun ,

4 yanlış kelime diyorsunuz da mesaj zaten bir cümle sayılır Smile

Aşk olsun " sen kimsin " demek falan aklımın ucundan bile geçmez öncelikle tabi ki fikirler söylenmeli ve eleştiri kabul edilmeli.

En başta söylediğim gibi keşke özel mesaj yazılabilseydi de samimi olarak sorabilseydim ve konu buraya taşınmasaydı çünkü anlatmak istediğim ve sanırım ifade edemediğim kısmın sayın Sabri ile direkt bir bağlantısı yok yalnızca son derece aktif ve bu konuya dikkat eden biri olması sebebi ile örnek olarak yazdım aynı zamanda konunun Sig ile de pahalı bir silah olması dışında bağlantısı yok.

Özetle forumda hiç kırıcı olmadan ve düzgün bir şekilde arkadaşlar diye hitap eden birine " herkes sizinle yaşıt mı da arkadaş diyorsunuz forumdaş diyeceksiniz" dendiğini gördüğüm için zaten bin bir hatalı cümlenin sonuna arkadaşlar bile demek uzun geldiği için arklar ile bitmesi bana son derece garip geldi.

Bu arada lütfen bahsettiğim konu ile hakaret edenler , sırf amacı karışıklık çıkartmak olanlar , çift hesap ile kendini savunanlar gibi kişiler karıştırılmasın.
 
Alıntı

#10
Sn. herojd11,

Yazdığım mesaja teşekkür etmenizden, bana hak verdiğiniz anlamını çıkarıyorum. Eğer çıkardığım anlam doğru ise ve mesajıma bu nedenle teşekkür ettiyseniz, size olgun yaklaşımınız ve anlayışınız için çok teşekkür ediyorum.

Not: Bu mesajı yazdığınız cevaptan önce yazmış bulundum Sn. herojd11. Ben açıkçası cevap vermeyeceğinizi düşünmüştüm mesajıma teşekkür ettiğinizi görünce ve kendi bakış açıma göre bunu çok takdir edip hemen yukarıdaki paragraftaki mesajı yazmıştım. Ama olsun yine de eleştiriyi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim ve bu tarzda tartışmaların forumu meşgul etmemesi gerektiğini düşündüğüm için konunun burada kendi adıma sonlandığını belirtmek isterim.

Saygılar.
 
Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Sabri, Ozan60, yenicheri
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi