Jericho 941 F
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jericho 941 F
Hayırlı uğurlu olsun. Paylastığınız fotolar arasındaki mermilerde 2 adet farkli boyutda mermi dikkatimi çekti biri kisa 9 denilen , diğeride kovan boyu normal ama çekirdeği içeri gömülmüş . Bunlar benim fotodan gördüklerim . Aman dikkat derim !!!

Saygilar .

Alıntı

Hayırlı olsun, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Mermileri saklamak için en uygun yollardan biri; bir milyoncu tabir edilen dükkanlardan plastik vakumlu kaplar alıp, mermileri içine koymak ve vakumlamak. Bulabilirseniz silika jel paketlerinden de kabın içine koyarsanız iyi olur. Konuyu forumda birkaç defa tartışmış idik, silica gel, silikajel şeklinde aratırsanız daha kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alıntı

Hayırlı olsun güle güle kullanın tabancanızı...

Alıntı

(12-08-2012, 07:11 PM)kararsız demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun. Paylastığınız fotolar arasındaki mermilerde 2 adet farkli boyutda mermi dikkatimi çekti biri kisa 9 denilen , diğeride kovan boyu normal ama çekirdeği içeri gömülmüş . Bunlar benim fotodan gördüklerim . Aman dikkat derim !!!

Saygilar .

Sn; Kararsız merakımdan soruyorum, kısa 9 mm olan mermiyi gördüm ancak diğer mermiyi göremedim.Saygılar

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun, keyifle kullanın. 941f kullanıcısı olarak, kulaklık yoksa en kısa zamanda edinmenizi tavsiye ederim.

Alıntı

Sn forum uyeleri cok tesekkurler. Sn kararsiz o mermi 7,65 cikti kontrol ettim Smile 700e yakin mermi var hepsini kontrol etmek lazim Smile 357 magnum bile cikti icinden.

Alıntı

(12-08-2012, 08:37 PM)voguefalcon demiş ki:
(12-08-2012, 07:11 PM)kararsız demiş ki: Hayırlı uğurlu olsun. Paylastığınız fotolar arasındaki mermilerde 2 adet farkli boyutda mermi dikkatimi çekti biri kisa 9 denilen , diğeride kovan boyu normal ama çekirdeği içeri gömülmüş . Bunlar benim fotodan gördüklerim . Aman dikkat derim !!!

Saygilar .

Sn; Kararsız merakımdan soruyorum, kısa 9 mm olan mermiyi gördüm ancak diğer mermiyi göremedim.Saygılar

Sn.vaugefalcon ;
Silahin yanında alt sırada sağdan sola 5. Mermi .
Saygılar .

Alıntı

Dr.Sancak;silahınz hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
7.65 te kutuda solda en alttan ikinci sırada Smile
Fişekleri kullanırken üstadların bahsettiği gibi özellile çekirdeği gömük olanları kullanmayın derim,sadece şaibeli fişeklerde değil herzaman yapılması gereken bir tedbir ama pek uyguladığımız söylenemez ama siz daha da dikkat edin,eldiven ve gözlük+kulaklık.
Saygılarımla

Alıntı

İçine gömük gibi görünen fişek bana daha çok 9x20 Browning tabir edilen fişeği çağrıştırdı.

Alıntı

Yeni silahınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi