Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fener Tercihleri
Kıymetli Üyeler,
Değerli paylaşımlarınızı okuyup faydalandım. Hepinize çok teşekkür ederim. "Varta indestructible" 'in 3 modelini ve "Fenix Tk15" i sizin sayenizde aldım. Hepsinden de çok memnunum.
Bu değerli fenerleri daha uzun ömürlü kullanım için bir fikir geldi aklıma. İnternet sitelerinde tüfek dürbünlerinin optik kısımlarını tozdan korumak için imal edilmiş dürbün kapaklarından fenerlerim için sipariş verdim. Bir kumpas yardımı ile ölçüsünü aldığım fenerlerimin ışık veren kısımlarına bu dürbün kapaklarını taktım. Malzeme silikona yakın bir esneklikte. Doğru ölçü alındığında sorunsuz takılabiliyor. Kapağını da hafifçe açabiliyorum. Açıldığında kapağın kapanmayacak şekilde kalmasını sağlayan bir yay mekanizması mevcut.
Anahtar arama kelimesi olarak "dürbün toz kağaı" veya "Tactical Rifle Scope Quick Flip up Lens Cover Spring Protection Caliber Cap for Airsoft Hunting Accessories 37-0042" şelklinde ürün ve görsellerine ulaşılabilir.
Saygılarımla

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
rainman, PersonalDefence, ThePulchra
Günlük taşıma durumuna, amacına, aydınlatma gücüne, süresine göre tercih ediyorum.

[Resim: IMG_20180516_114613.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
topraxxx, ismicey, mimaslan, Murata, lenduha
Photo 
Fenix TK15UE fenerim Ata CY Taktik ile yapılan 60-70 atışa dayanamadı ve bozuldu. Aldığım yer İstanbul'daki Pasifik Kamp tamir edilemediğini ve yerine başka bir fener alabileceğimi söyledi. Ben de tercihimi Fenix PD35'ten yana kullandım. Bu feneri poligonda test etme gibi bir niyetim yok. Sanırım yivsizde kullanıma dayanabilecek sağlamlıkta değiller.
Saygılar.

[Resim: IMG_20180629_215219_306.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Xlll, 1905sss, tirendaz, Alphawolf, lenduha, usame

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi