Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-9 MOD.TR
(14-08-2012, 05:47 PM)ozgur11253 demiş ki: Hayırlı olsun Sn.Erkinyus.Ben size bir soru sormak istiyorum silahı almadan önce deneme fırsatınız oldu mu?En azından elinize alıp ergonomik uyuma bakabildiniz mi?

Sn.ozgur11253 , poligonda Mustafa Hocam sağolsun, ellerinde varmış ve 30 mermi atma şansım oldu almadan önce.
Benim ellerim biraz büyüktür ama hiç sıkıntı yaşamadım ve şuan üstümde taşıyorum ve çok rahatım.
Tek sorunum kılıfsız taşımak ve acilen bir kılıf almak için bakınıyorum.

Saygılar

Alıntı

Hayırlı günlerde kullanın Sn.Erkinyus ben de Glock 19 ve Hs arasında kararsız kalmış durumdayım.Silah satınalma yetki belgem çıkmak üzere Ekim de kısmetsi Ankara'da olacağım umadrım Mustafa hocam bana da yardımcı olur.Smile
Ayrıca imla hataları için özür dilerim.Acele yazınca böyle oldu.Sad

Alıntı

(15-08-2012, 11:08 AM)hasso1 demiş ki: Öncelikle silahlarını alanlara hayırlı olsun, kendilerine yedek bir kutu verilip verilmediğini sormak istiyorum, verilmediyse (ilk gün sabahtan alan müşterilerimize yetişmemiş olabilir) lütfen bizimle irtibata geçsinler.
info@osmanlisavunma.com

Sayın Hasso1 , bana yedek kutusu verildi, iyikide verildi diğeri hem küçük hemde markaya yakışmayan bir kutuydu çok teşekkür ederim. benim ricam aksesuar konusunda özellikle kılıf. bize yardımcı olabilirmisiniz. saygılar

Alıntı

[Resim: 70adf6f4.jpg]

[Resim: 707b0074.jpg]

[Resim: 05fffad2.jpg]
Elimden geldiğince yükledim bir hatam varsa özürdilerim. Saygılar...

Alıntı

Kılıf konusunda ben şimdilik muhtelif marka çıtçıtı olmayan dış yarım kelebek kılıf kullanıyorum çok memnun kaldım müsait zamanda fotoğrafını paylasacağım arzu edene yardımcı olmaya çalışırım.
Ayrıca burdan,Beyfendiliğiyle,ilgisiyle ve hoş sohpetiyle yardımlarını eksik etmeyen Sn.Hasso'ta çok teşekkür ediyorum.
Saygılar

Alıntı

Sn. Karadenizarif, Sn. Erkinyus hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza, bela vermesin. Güle güle kullanın.

Alıntı

Satın alma belgemi evrak tesliminden itibaren 1 günde çıkartan Yalova E. M.'ne sonsuz teşekkürlerimi buradan sunuyorum. Bu sabah kısmetse yola çıkıyorum ve öğleden sonra mke de olacağım Allah'ın izni ile.. Glock 19 mu HS 9 St. STEEL mi orada karar verip alıp geleceğim. Güzel bir bayram olacak bu bayram Smile Bilgi ve tecrübelerini esirgemeyen tüm dostlara selam ve saygılar..

Alıntı

(17-08-2012, 07:33 AM)baracuda77 demiş ki: Glock 19 mu, HS 9 St. STEEL mi orada karar verip alıp geleceğim.

Her zaman söylenegeldiği gibi Sn.barracuda77, son sözü vitrin söyler...Smile

(17-08-2012, 07:33 AM)baracuda77 demiş ki: Güzel bir bayram olacak bu bayram Smile

Tercih ne olursa olsun bayramın kat be kat daha neşeli olacağı kesin...Şimdiden hayırlı olsun...

Alıntı

Fiyatı çok cazip, Alınabilitesi var ama Glock'un liderliği su götürmez bir gerçek...

Alıntı

(17-08-2012, 09:55 AM)Semper Fidelis demiş ki: Alınabilitesi...

Direk '' alınability '' yazabilirdiniz...Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi