Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HS-9 MOD.TR
(14-08-2012, 02:53 AM)wildeagle demiş ki: Az paraya çok silah almışsınız Wink .

Kesinlikle!..

Hayırlı uğurlu olsun...

Alıntı

Hayrını görün, kazasız belasız kullanın...

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun . Kararsız adımın hakkını vererek iki boyut arasında kaldım . HS9 ModTR 4" 9X19 paslanmaz çelik mi yoksa HS9 Sub Compact 3" 9X19 pas. çelik mi bilemedim . Bakalım neler olacak. Bu arada parıltılı silahları karşı allerjim var bu paslanmaz çelik sürgülü alınıp sürgüyü siyah boyatmanın ( hasarsız ) bir yolu var mı ????
Saygılar .

Alıntı

Sn.karadenizarif,güle güle kullanın hayırlı olsun.

Alıntı

Bugün bende MKE'den Hs 9 Mod Tr Stainles Steel aldım. çok heyecanlıyım doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Saygılar...

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.Erkinyus.Ben size bir soru sormak istiyorum silahı almadan önce deneme fırsatınız oldu mu?En azından elinize alıp ergonomik uyuma bakabildiniz mi?

Alıntı

Sn. Karadenizarif, Sn. Erkinyus,

Hayırlı olsun, poligonda kullanmanız dileğiyle.

Alıntı

(14-08-2012, 05:47 PM)ozgur11253 demiş ki: Hayırlı olsun Sn.Erkinyus.Ben size bir soru sormak istiyorum silahı almadan önce deneme fırsatınız oldu mu?En azından elinize alıp ergonomik uyuma bakabildiniz mi?

Normal şartlar altında mümkün değil.

Alıntı

Sn. Karadenizarif ve Sn. Erkinyus Allah kötüye kullandırmasın. Eğer 3 yıl bütçeyi toparlamasaydım alacağım silahlardan biri olurdu. Özellikle böhler markasının ürünlerine karşı bir sempati beslerken böhler'in namlusunu kullanmak apayrı bir zevk olurdu.

Bol bol mermi yakmanız dileklerimle.

Saygılar.

Alıntı

Silahlarını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. Allah kan bulaştırmasın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi