Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alman Çoban Köpeği
Sn. Ahmet Efe,

Hafta sonu etkinliğini bekliyorum sizinle bu konu hakkında konuşacağım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe
[Resim: DSC0511.jpg]

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
tirendaz, Ahmet Efe, 1905sss, ilksurfer, suat, şekerlioğlu, demasoni, barış06, xeorx, sparus, Xlll, tekoglu, Fruktoz23
Köpekler ikiye ayrılır; Alman çoban köpekleri ve diğerleri Smile
Irk hakkında bilgi , beslenme,bakım, eğitim, sınavlar ve değerlendirme ile alakalı olarak her konuda isteyen arkadaşımıza bilgi ve tecrübe konusunda elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
Not: Yetiştirici, eğitmen yada bu konuda ticari bir faaliyet yürüten bir kişi değilim. Sadece alman çoban köpeği fanatiğiyim Smile

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, Xlll, mfarukarikan, Fruktoz23, derinoz
Bu da benim çoban pardon "cep" dişi Herkül'üm Smile
American Bully Pocket
Babasının birtanesi

[Resim: IMG_0480.jpg]

images upload

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Mr.Wayne, derinoz, şekerlioğlu, ilksurfer
(19-04-2017, 10:24 AM)mavibere demiş ki: Köpekler ikiye ayrılır; Alman çoban köpekleri ve diğerleri Smile
Irk hakkında bilgi , beslenme,bakım, eğitim, sınavlar ve değerlendirme ile alakalı olarak her konuda isteyen arkadaşımıza bilgi ve tecrübe konusunda elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
Not: Yetiştirici, eğitmen yada bu konuda ticari bir faaliyet yürüten bir kişi değilim. Sadece alman çoban köpeği fanatiğiyim Smile

Sn.Mavibere,

GSD ile ilgili sorularım için size nasıl ulaşabilirim?

Bu arada belirteyim, barındırma koşullarım uygun olmadığından hiç bir zaman besleyemeyeceğim bir tür olsa da en sevdiğim her daim Akbaş olmuştur. Güzel yurdumun güzel ırkı...

[Resim: akbash_02.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Elbruz71, şekerlioğlu

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi