ISAV Poligon
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISAV Poligon
Sn. Isavpoligon,
Poligon envanterinizde hangi silahlar var?

Alıntı

Uğur bey oralardayken çok daha gidilesi bir yerdi isav poligon benim açımdan eşimle dahi birkaç kere atışa gelmişliğimiz vardır.Ancak son gidişimde (1 ay kadar oldu)sanki daha önce hiç elime silah almamışım gibi öyle bir fiyat söylendi ki 45 cal. için 2 ay önce attığımız fiyatı bildiğinden eşim dahi şaşırdı.İnanın kanıtlayacak imkanım olsa elimde telaffuz edeceğim poligondaki renkli gözlü çalışanın bana söylediği rakamı ama çamur yaptığım iddia edilecek diye çekiniyorum.Sonuçta cuma vakti bizimle pek zaman kaybetmemek için böyle bir rakam verildiğini düşünerek hevesimiz kaçmış bir biçimde atış yapmadan Darbaz halının önünden arabamıza binerek yolumuza devam ettik.

Alıntı

Merhabalar,
Daha önceki hesabımızı kullanan kişi işten ayrıldığı ve de şifreyi hatırlayamadığı için yeni hesap açmak zorunda kaldım. İsav Poligon ve İsav hakkında her konuda sorularınıza seve seve yanıt verebilirim. (Hesabı yalnızca reklam için açmadığımı da belirtmek istiyorum, forumda da aktif olacağım.)

Sn. Cnrabt sizi bu şekilde kaybetmek gerçekten bizi üzdü. Çamur yaptığınızı iddia etmek gibi bir durum söz konusu olamaz, lütfen hizmetlerimizi iyileştirmemiz için biraz daha bilgi verin.

Sn. Actionman şu anda elimizde Smith Wesson 22lr, Mauser 6.35, Baretta 7.65, Sig Sauer 9mm, Baretta 9mm, Smith Wesson 45acp, Canik 55 9mm, Gümüşay 357mag bulunmaktadır.

Sn. Mirgun çok haklısınız, en kısa zamanda poligon fotoğraflarını ekleyeceğim.

Bütün görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Alıntı

Sn. İsavsilah forum üyelerinin ortak sıkıntısı poligon ücretlerinin pahalılığı. Eğer makul seviyelerde olursa bizlerde ailelerimizle gelip bol bol atış yapma imkanına kavuşuruz.

Alıntı

Sn.İsavsilah

Forum üyelerine bir indirim veya kampanya yaparsanız daha güzel olur. Örnek 100 mermiye kadar 2 TL, 150 mermi 1.75 TL gibi, 200 mermi 1.5 TL v.s.

Alıntı

Sn. Ecorotti ve Sn. Schumacher, önerileriniz için çok teşekkür ederim. Bugün bu konu hakkında bir toplantı yapacağız. Sonuçları burada paylaşacağım.

Alıntı

Sayın İsavsilah,

Yeni üyeliğinizin ve işletmenizin hayırlı olmasını diliyorum.

Toplantı sırasında 22 Lr için de makul bir fiyat belirlenebilmesi mümkün müdür?

Saygılarımla

Alıntı

Sn. Sbilgen öncelikle teşekkürler, 22 Kalibre için şunu söyleyebilirim; fırsat sitelerinde olan bir kampanyamız vardı, o kampanyayı forum için devam ettirebiliriz. Gelmeden önce aramanız ve forum indiriminden yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. 20 atış 35TL oluyor.

Alıntı

Sn.İsavsilah

.22 kalibre mermi ASP poligonda 1 TL'ye atıyoruz. Yani 20 mermi 20 TL şartlarınızı biraz zorlamanız lazım kaanatimce

Alıntı

Sayin isavsilah,

Fiyatlariniz hala makulun cok uzaginda. Simdiye kadar .22 lr ye 80 kurustan fazla hic vermedim.

Saygilar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi