ISAV Poligon
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISAV Poligon
Şeytan kulağına kursun Smile ASP ye de nazar degdirecez dilimizi ısıralım .

Alıntı

(09-08-2012, 09:57 PM)isavpoligon demiş ki: İsav İstanbul Poligon'dan bütün forum üyelerine ve misafirlere selamlar.Poligonumuzda kayıtlı silahlar ; Smith Wesson 45 Cal- Sarsılmaz 9 mm- Glock 26 9 mm - Smith Wesson 22 cal. - Beretta 7.65 mm ve ruhsatlı şahsi silahlarınızla kullanılmak üzere 50 cal - 36 cal- 357 cal - 40 cal - 357 zig olmak üzere çeşitli kalibrasyonda fişeklerimiz mevcuttur.Silah ve mermi poligonumuza ait olmak kaydıyla birim fiyat 3 Tl.dır.Kendi silahınız ( ruhsatlı olmak koşuluyla ) kendi merminiz olduğu vakit birim fiyat 1 Tl. dır.Ayrıca grup halinde ( 6-12 kişi) gelinmesi durumunda birim fiyatların tamamında % 15 indirim sağlanmaktadır.Konuyla ilgili bütün sorularınız için cep telefonum günün her saati sizlere açıktır.Saygılarımla .

Ali Sami ŞEN 0542 832 77 89

Sn Ali Sami Bey,

6-12 degil forum sayesinde poligonunuza belki 7000 kisi randevu alip gelecek. Sizden ricam forumdan gelenlere 6-12 kisi geliyorlarmis gibi iskonto uygulayabilirseniz, bizler de size forum olarak 7000 kisi destek oluruz. Aksi taktirde arkadaslarimiz da belirttikleri gibi nereden uygun fiyat bulabiliyorlarsa oraya gitmeye devam edecekler.

Tesekkurler,

Alıntı

Arkadaşlar hepinize selamlar..Tabanca + mermi birim fiyat 3 Tl. Tabanca şahsınıza ait olup mermiyi bizden almanız durumunda birim fiyat 2.5 Tl.dır.Sadece forum üyelerine %15 iskonto vardır.Yine sadece forum üyelerine 5.5 tl. olan 45 Cal. mermi 4.5 tl.dır.Tabanca ve mermi sizden olduğu zaman birim fiyat 1 tl. dır.Saygılarımla.

Alıntı

(21-03-2012, 06:00 PM)spir demiş ki: Şu an için uyguladıkları fiyatlar bunlar ( İleride daha düşük fiyatlara çekmeyi düşünüyorlarmış ) :
Silah ve mermi sizden : 1 TL
Silah sizden mermi poligondan :2 TL(9mm)
Silah ve mermi poligondan :3 TL(9mm)
Safir ile atış yapılabildiğinide söylediler. Aklımda yanlış kalmadıysa 2,5 TL gibi bir rakam telaffuz etti (Poligonun silahı ve mermisi ile )

Sayın Spir,
Hayal kısa sürdü.

Sayın İsavpoligon,

Hoşgeldiniz.

Benim merakımı uyandırdı sormak istedim;

.45 kalibre 0,85 dolar * 1.80 = 1.53 TL

9 mm MKE fişek 1,16 TL

4,5 TL - 1,53 = 2,97 TL

2,50 TL - 1,16 = 1,34 TL

Bu fark neden kaynaklanıyor acaba benim bilemediğim bir maliyet mi var çaplar arasinda?

Sanırım işletmenizin belirlediği bir fiyat listesi vardır. Sayın Alpyeşilay'ın mesajında belirttiği gibi tek tek kalibrelere göre fiyat verebilir misiniz?

Saygılar

Alıntı

Sayın Ali Sami Bey,
Kusura bakmayın, bu fiyatlar ile forumdan müşteri bulamazsınız. Olması gerekeni ben size kısa yollu olarak ileteyim.
Kendi veya poligon silahıyla
9mm 2 TL
.45 cal 2,5 TL

Kendi merminizle: 20 TL sabit

Saygılar

Alıntı

Sözün özü kesinlikle budur Sn. BekciHursit aksi durumda önünden dahi geçmem.
Saygılar

Alıntı

(09-08-2012, 02:52 AM)evrenay demiş ki: Bu poligon İstanbul'daki mekanıma yakın olmakla beraber bir süre daha 40 km yolu çekip Princess'e takılmaya devam edeceğim gibi gözüküyor.

Sayın Evrenay,

yakınlık anlamında neden ASP'yi tercih etmiyorsunuz?

Sormamın sebebi Bakırköy'de olduğumuz için ortağım ve eşimle Florya Poligon'a gidiyorduk. Orası kapandığı için yeni yer arıyoruz.

Saygılarımla

Alıntı

3 sayfa dolmuş, ne poligonun bir fotografı, ne harita, ne de silah resimleri var..Sürekli, mermi fiyatını yazıp duruyor işletme sahibi..Önce bir poligonu tanıtsanız, biraz fotograf ekleseniz, güzergah tarif etseniz bilmiyorum daha mı iyi olur..

Alıntı

(08-09-2012, 06:04 PM)Sbilgen demiş ki:
(09-08-2012, 02:52 AM)evrenay demiş ki: Bu poligon İstanbul'daki mekanıma yakın olmakla beraber bir süre daha 40 km yolu çekip Princess'e takılmaya devam edeceğim gibi gözüküyor.

Sayın Evrenay,

yakınlık anlamında neden ASP'yi tercih etmiyorsunuz?

Sormamın sebebi Bakırköy'de olduğumuz için ortağım ve eşimle Florya Poligon'a gidiyorduk. Orası kapandığı için yeni yer arıyoruz.

Saygılarımla

ASP'ye hiç gitmedim, verilen hizmeti ve imkanlarını bilmiyorum.
Sayın serdaraktas ve diğer arkadaşlarla Princess Poligon'da daha kolay buluştuğumuz içindir belki.

Alıntı

Bir vatandaş, "kardeşim ben poligon açmak istiyorum" dediği zaman karşısına, bin bir türlü eziyet içeren yönetmelikler, tonla saçma sapan ıvır zıvır çıkarmasalar, poligonlar çoğalır.
Fiyatları da insan fiyatlarına gelir.

Amma bunu istemiyor, kıymeti kendinden menkul kimi kodamanlarımız. Silah "öcü kalsın" istiyor. Poligonlar açılmasın, insanlar atış yapmasın, "silahın öcü olmadığı" ortaya çıkmasın istiyor.
Eh ne yapıyor, cühela takımı da, silah hakikaten böyle birşeydir zannediyor. Atış gizli gizli yapılır, korka korka yapılır. Bir mazeret bulunur yapılır, mesela "alkollüydüm de attım", "amcamın oğlu askere gidiyordu, vallahi ondan attım" vs vs.
Bu zihniyetin sonucunun ne canlara mal olduğunu görüyoruz hep birlikte...
İnsan silahı, ateş etmek için alır. Atacak eninde sonunda, o kadar...
Ya tesisleri açarsın, açılmasının önündeki engelleri kaldırırsın, insanlar da gider eğitim alır, atışını yapar, bilinçlenir.
Ya da silahı öcü ilan edersin, alt kültür kendi çözümünü oluşturur.
Yeri gelmişken, bunları da ekleyeyim.

Sevgiler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi