Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISAV Poligon
Sn Sbilgen;

Ramazandan 15 gün önce falandı. Yani 1 ay kadar taş çatlasın 1,5 ay önce. Atış yapmadım. Poligona bakmaya gittim. Fiyat sordum. Bu şekilde bilgi aldım.

Alıntı

Bu poligon resmi olarak açılmadan önce sayın atakan'la beraber gitmiş ve atış yapmıştık (herhalde 8 ay falan olmuştur). Sayın atakan'ı hemen tanıdılar, o sebepten ötürü poligona para vermedik ama bir kutu fişek getirmişlerdi, onun için birşeyler vermiştik sanırım.

Hatırlayabildiğim kadarıyla havalandırması iyiydi. Tabi sadece bizim atış yaptığımızı düşünürsek, fanların gerçek gücünü test etmiş sayılmayız.

Ancak ekranlara yasıtılan hedef görüntülerinden ben bir türlü nereyi vurduğumu seçememiş, her seferinde hedefi çağırmak zorunda kalmıştım.

Dükkan müdürünün odasında çeşit çeşit yivli tüfekler ve ithal tabancalar vardı, elbette Silah Dünyası fiyatlarına.

Bu poligon İstanbul'daki mekanıma yakın olmakla beraber bir süre daha 40 km yolu çekip Princess'e takılmaya devam edeceğim gibi gözüküyor.

Alıntı

İsav İstanbul Poligon'dan bütün forum üyelerine ve misafirlere selamlar.Poligonumuzda kayıtlı silahlar ; Smith Wesson 45 Cal- Sarsılmaz 9 mm- Glock 26 9 mm - Smith Wesson 22 cal. - Beretta 7.65 mm ve ruhsatlı şahsi silahlarınızla kullanılmak üzere 50 cal - 36 cal- 357 cal - 40 cal - 357 zig olmak üzere çeşitli kalibrasyonda fişeklerimiz mevcuttur.Silah ve mermi poligonumuza ait olmak kaydıyla birim fiyat 3 Tl.dır.Kendi silahınız ( ruhsatlı olmak koşuluyla ) kendi merminiz olduğu vakit birim fiyat 1 Tl. dır.Ayrıca grup halinde ( 6-12 kişi) gelinmesi durumunda birim fiyatların tamamında % 15 indirim sağlanmaktadır.Konuyla ilgili bütün sorularınız için cep telefonum günün her saati sizlere açıktır.Saygılarımla .

Ali Sami ŞEN 0542 832 77 89

Alıntı

Arkadaşlar, siz değerli forum üyelerine silah ve mermi bizden olduğu halde 45 Cal.için 4.5 Tl. dir.

Alıntı

Sn. İsav Poligon foruma üye olmayanlar için ücret tarifeniz nedir? 9mm, 45 cal. ?
Bir de 9x21 mm mermi bulunurmu. Şimdiden tesekkurler

Alıntı

22 lr için ne istiyorsunuz. Silah bize ait olursa?
Fişek listesi olarak tarife sunarsanız daha mantıklı olur. Örneğin:
22 lr: 50 kuruş
9 mm: 2 tl
357 sig, 357 mag, 45 cal:3 tl gibi.

Alıntı

(09-08-2012, 09:57 PM)isavpoligon demiş ki: İsav İstanbul Poligon'dan bütün forum üyelerine ve misafirlere selamlar.Poligonumuzda kayıtlı silahlar ; Smith Wesson 45 Cal- Sarsılmaz 9 mm- Glock 26 9 mm - Smith Wesson 22 cal. - Beretta 7.65 mm ve ruhsatlı şahsi silahlarınızla kullanılmak üzere 50 cal - 36 cal- 357 cal - 40 cal - 357 zig olmak üzere çeşitli kalibrasyonda fişeklerimiz mevcuttur.Silah ve mermi poligonumuza ait olmak kaydıyla birim fiyat 3 Tl.dır.Kendi silahınız ( ruhsatlı olmak koşuluyla ) kendi merminiz olduğu vakit birim fiyat 1 Tl. dır.Ayrıca grup halinde ( 6-12 kişi) gelinmesi durumunda birim fiyatların tamamında % 15 indirim sağlanmaktadır.Konuyla ilgili bütün sorularınız için cep telefonum günün her saati sizlere açıktır.Saygılarımla .

Ali Sami ŞEN 0542 832 77 89

Sn. Ali Bey

Fiyatlarınız bir çok üyemiz için yüksek olduğu kanaatindeyim; Hali hazırda ASP poligon gibi güçlü rakipleriniz tek başına bile biri gitse 2 TL'den mermi dahil atış yaptırıyorlar. Mermi sizden olursa sürekli müşterisiyseniz ufak bir rakam atıp çıkıyoruz. Saygılar

Alıntı

(09-08-2012, 09:57 PM)isavpoligon demiş ki: .............................. şahsi silahlarınızla kullanılmak üzere 50 cal - 36 cal- 357 cal - 40 cal - 357 zig olmak üzere çeşitli kalibrasyonda fişeklerimiz mevcuttur......................

Sn. isavpoligon 36 cal. den kastınızı tam anlayamadım. Acaba .38 cal yazmak isterken yanlışlık mı oldu, yoksa Safir gibi tüfeklerin atması için 36 numara fişek mi mevcut?

Alıntı

Size kesinlikle katılıyorum Sn. Schumacher hatta ASP ye aniden gittiğimizde 9 mm olmadıgı zamanlarda boş donmeyelim diye 45 cal. Atmamızı önerdiler ücret olarakta 2tl ödedik silah poligona aitti. Bu konuda ASP yi tek geçerim gayet Acik ve net çalışıyorlar.
Prenses Poligon için de aynı şeyi soyleyemeyecegim forumdaslarin söyledikleri farklı telefonda farklilar. Sanırım birazda adamına göre davranıyorlar.
Saygılar.

Alıntı

Sayın İsav Poligon Yetkilisi,

Önyargılı davranmak istemem ama bende ASP'ye ne zaman gitsem tabanca ve mühimmat bana ait şekilde mermi başına 50 Kuruş bile almıyorlar, en son gittiğimde 90 civarı mühimmat yakmıştım benden sadece 30 TL ücret almışlardı, Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi