Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISAV Poligon
Dediğim gibi Sn. rs6, benim de anlam veremediğim şekilde Stoeger marka silahı yerli olmasına ve diğer silahlardan hiçbir farkı olmamasına rağmen 4 TL üzerinden veriyorlar. Yanınızdakiler Canik TP9 SF ya da Zigana Sport ile atış yapsaydı o zaman 3 TL'den atacaktınız. Kendi silahınız kendi merminiz fiyatı da 1,5 TL doğrudur. Diğer poligonlar 1 TL alıyor kendi silahınız kendi merminizle giderseniz. Fiyat politikası olarak MNE'nin diğer poligonlara göre çok geride olduğunu söylesek haksızlık yapmamış oluruz diye düşünüyorum. Gerçi sadece fiyat politikasında değil diğer poligonlara göre daha bir çok konuda gerideler bence ama bu konular forumda daha önce defalarca dile getirildi o yüzden tekrar tekrar söylemeye gerek yok diye düşünüyorum. Herşey zaten ortada.

Bu arada İSAV'dan memnun kalmış olabilirsiniz ama size kişisel tavsiyem gittiğinizde önce fiyat konuşun. 200 adet mermi ciddi bir rakam. Başta atacağınız adedi söyleyip herhangi bir indirim yapıp yapamayacaklarını sorun derim. Bu gibi durumlarda atılacak mermi adedi fazla olursa 2,5 TL'ye inme ihtimallerini yüksek görüyorum. 50 kuruşluk fark 200 mermide size 100 TL kar ettirir. O 100 TL'yle zengin olmazsınız evet ama 40 mermi daha atarsınız Smile Şansınızı deneyin derim. Buna ayıp olur mu gözüyle bakmayın. Unutmayın ki sonuçta poligonlar mermiyi MKE'den 1,10-1,20 TL arasında bir fiyata alıyorlar. Size 2,5 TL'ye verse bile %100'ün üzerinde bir kar elde ediyorlar. Bu nedenle sizin talebiniz abes bir talep olmayacaktır emin olun.

Ayrıca bir önceki mesajımda Tisaş'ın polimer tabancasının adını yanlış yazmışım. Tisaş PCX değil, PX9 olacak. Bunun için kusuruma bakmayın.

Keyifli atışlar dilerim.

Saygılar.

Alıntı

Her tetiğe bastığımda hedef kağıdına "4 TL" fırlatıyorsam benim eğleniyor olmam mümkün değil. Bu poligon fiyatlarına bir ayar gerek diyeceğim ama neye yarar. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ombra, suat
Merhaba değerli forum üyeleri,

Dün bir arkadaşımla birlikte iş çıkışında İsav a gittik. Poligon bölümüne yoğun barut kokusu eşliğinde girdik. Girer girmez burada bulunan görevliye ithal tabancaları sordum. Sorar sormazda aramızda yaklaşık olarak şu diyaloglar oldu;

-GÖREVLİ-Yahu neden sürekli ithal silah; burada canik var vb.....
-GÖREVLİ-Envanterimizde 2 tane glock vardı, parça kırımı yaptı. şimdi yoklar.
-BEN-.............
-BEN-Peki sizin beylik tabancanız nedir ? (kendisi emekli polismiş)
-GÖREVLİ- Benim tabancam CZ
-BEN-............

Daha sonra sw 357 kullandık. 6 şar mermi kullandık. Mermi başına 6 tl ödedik. Açıkçası atış yaptığım tabancadan memnun kaldım ama poligondan hiç memnun kalmadım. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

Saygılarımla,

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, fbalun, cnrabt, binajwaad, Sabri, bilhan, Kanuni, batuhanvurall

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi