Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISAV Poligon
#1
Gecen gun Florida Takimdan bir arkadasim bu yeni poligonda atis yapmis. Hem gordugu hizmetten hem de poligondan cok memnun kalmis. Forumdaki arkadaslarimiza bildirmemi istedi. Bilginize,


http://www.isavsilah.com/default.aspx
 
Alıntı

#2
Sn İlksurfer;
Poligonun bana yakın olması itibari ile ben de gittim gezdim. Yalnız biraz fiyatları yüksek. Mermi onlardan tabanca sizden 2,5 TL istiyorlar. Ancak poligonun havalandırmasını, aydınlatmasını ve temizliğini çok beğendim. Güzel ve nezih bir yer. Hedef çağırma derdiniz yok. Yanınızdaki monitörden atışlarınızı takip edebiliyorsunuz. Sahibi ve sorumlusu Ahmet bey burnundan kıl aldırmamakla beraber ilgili ve anlayışlı biri. Ben gittiğimde Ahmet beyin kızı(14~16 yaşlarında) da poligonda atış yapmaktaydı. Bu durum benim çok hoşuma gitmişti. Ailecek de gidilebilecek temiz bir yer. Yine atölyesi mevcut ama ustası kimdir ne kadar beceriklidir bilmiyorum. Envanterleri ise gayet zengin. Yabancı menşeli silah ağırlıklı. Benim gözlemlerim bu kadar.
 
Alıntı

#3
Sanirim Isav Poligon da foruma uye oldu. Belki bu sayede Forumdan gelenlere bir iskonto imkani sunarlar.
 
Alıntı

#4
(06-08-2012, 08:57 PM)caytmazoglu demiş ki: Mermi onlardan tabanca sizden 2,5 TL istiyorlar.

Bu fiyatlarla benim bütçemde biri için ASP ve Princess a alternatif olma ihtimalleri yok. Erişim olarak daha yakın olmalarına rağmen.

Selamlar.
 
Alıntı

#5
Arkadaşlar.İsav İstanbul Poligon'dan herkese merhaba.Forumdaki arkadaşların tamamıyla ilgi alanımız ortak olduğu için Poligonumuz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum.Poligonumuz standartların tamamına uyan bir yapıda.43.000 btu luk bir havalandırmaya sahip.Atışlarınızı dijital ekrandan da görebilirsiniz.Atışlarımız 45 cal.ye kadar mermi başına 3 TL. 45 cal. 4.5 TL Silah ve mermi sizden olursa 1 TL. Işıklandırma konusunda ayrıntıda eksiklerimiz olmakla birlikte genel olarak iyi bir ışıklandırma mevcut.Zaman içinde çok daha mükemmel olacağına inanıyoruz.İsabetli atışlarda buluşmak üzere hoşçakalın..
 
Alıntı

#6
(08-08-2012, 01:07 PM)isavpoligon demiş ki: Arkadaşlar.İsav İstanbul Poligon'dan herkese merhaba.Forumdaki arkadaşların tamamıyla ilgi alanımız ortak olduğu için Poligonumuz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum.Poligonumuz standartların tamamına uyan bir yapıda.43.000 btu luk bir havalandırmaya sahip.Atışlarınızı dijital ekrandan da görebilirsiniz.Atışlarımız 45 cal.ye kadar mermi başına 3 TL. 45 cal. 4.5 TL Silah ve mermi sizden olursa 1 TL. Işıklandırma konusunda ayrıntıda eksiklerimiz olmakla birlikte genel olarak iyi bir ışıklandırma mevcut.Zaman içinde çok daha mükemmel olacağına inanıyoruz.İsabetli atışlarda buluşmak üzere hoşçakalın..

Daha önce forumda İstanbul silah Plaza diye bahsi geçen yerdir.19-10-2010 'dan beri forumumuza teşrifini bekliyordum hoşgeldiniz efendim.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=5960
 
Alıntı

#7
(08-08-2012, 01:07 PM)isavpoligon demiş ki: Atışlarımız 45 cal.ye kadar mermi başına 3 TL. 45 cal. 4.5 TL Silah ve mermi sizden olursa 1 TL.

Sn Isavpoligon bu verdiğiniz fiyat neyin fiyatı? Tabanca + mermi şeklinde mi yoksa tabanca bizden mermi sizden fiyatımı?
 
Alıntı

#8
(08-08-2012, 07:00 PM)caytmazoglu demiş ki:
(08-08-2012, 01:07 PM)isavpoligon demiş ki: Atışlarımız 45 cal.ye kadar mermi başına 3 TL. 45 cal. 4.5 TL Silah ve mermi sizden olursa 1 TL.

Sn Isavpoligon bu verdiğiniz fiyat neyin fiyatı? Tabanca + mermi şeklinde mi yoksa tabanca bizden mermi sizden fiyatımı?

Sn.caytmazoglu;

Silah ve mermi sizden 1 TL diye bir ibare var,galiba Sizin dediğiniz gibi Tabanca bizden mermi onlardan 3 TL,45 Cal. ve üstü 4.5 TL...

Saygılar.
 
Alıntı

#9
Sn Glock;
Ramazandan önce gittiğimde tabanca bizden mermi poligondan 2,5 tl fiyat verilmişti. Bir zam gelip gelmediğini teyitlemeye çalışıyorum.
 
Alıntı

#10
Sayın Caytmazoglu,

En son ne zaman gittiğinizde 2,5 TL ödediniz?

Saygılarımla
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi