Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeşitli Yivli ve Aksesuar Fotoları
Sanirim hizliresim sitesi yurtdisindan gozukmuyor. Hicbir resmi goremiyorum.Sad

Alıntı

(09-08-2012, 06:08 PM)ilksurfer demiş ki: Sanirim hizliresim sitesi yurtdisindan gozukmuyor. Hicbir resmi goremiyorum.Sad

Sn.ilksurfer;

Sağlıklı bir site linki verin mümkünse hemen hepsini yenileyeyim.

Saygılar.

Alıntı

Yok estagfurullah, diger arkadaslar goruyor yenilemenize gerek yok.Smile Tesekkurler.
Photobucket veya flicker da sorun yok, sanirim okyanusun her iki tarafindan da gorulebiliyor. Yeni resimlere bu siteleri yuklerseniz cok memnun olurum.

Alıntı

(09-08-2012, 06:12 PM)ilksurfer demiş ki: Yok estagfurullah, diger arkadaslar goruyor yenilemenize gerek yok.Smile Tesekkurler.
Photobucket veya flicker da sorun yok, sanirim okyanusun her iki tarafindan da gorulebiliyor. Yeni resimlere bu siteleri yuklerseniz cok memnun olurum.

Hemen hallediyorum efendim,biraz zaman alabilir malum çok resim ekledim ama önce bu konu başlığını hallediyorum.

Saygılar.

Alıntı

Sn Glock, lutfen ugrasmayin. Diger yeni gondereceginiz resimleri diger sitelere yuklerseniz olur.
Tekrar tesekkurler.

Alıntı

Bence de kendinizi yormaniza gerek yok. Zira Sn. ilksurfer hepsinin canli tanigidir muhtemelen Smile

Alıntı

Sn.ilksurfer,umarım görüntü geri gelmiştir.

Sizin için diğer yüklemeleride düzelteceğim göremediğiniz var ise lütfen hangi konu olduğunu belirtirmisiniz.

Yalnız canımı sıkan nokta daha önce hep hizliresim'den yüklemiştim,zira diğer uploaderlar çok yavaş diye,oda bana özel galiba.Smile

İmageShack fena değil ama,Photobucket çok ağır tahmin ettiğim gibi 1 sene önce kullanmayı bırakmamın sebebidir.Smile

Daha sağlıklı basit bir uploader peşine düşeceğim,bilgisi olan Sn.Üyeler belirtir ise çok müteşekkir olurum.

Saygılar.

Alıntı

Sn.ilksurfer;

Sizin için photobucketa geri dönüş yaptım umarım artık görebiliyorsunuzdur.

Saygılar.

[Resim: 0d386c5e.jpg]

[Resim: 58e91e48.jpg]

[Resim: 4743bc57.jpg]

[Resim: 320c57aa.jpg]

[Resim: AW50mitCYCLOPS.jpg]

[Resim: DSC_0280.jpg]

[Resim: DSC_0363.jpg]

[Resim: DSC08810.jpg]

[Resim: DSC09675.jpg]

[Resim: IMGP3002.jpg]

[Resim: july17thssmpics158.jpg]