Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabanca Taşıma ve Kullanma
9mm oldugunu nasil anladiniz?

Alıntı

Sn. Kimble silahın boyutlarından, kılıfın büyüklüğünden ve şarjör yuvasından çok açık anlaşılıyordu...

Alıntı

Düşmüş olma ihtimali de olabilir.

Saygılarımla...

Alıntı

Silahın suya sikildiginda merminin sekme olasiligi çok sasirtti beni ve 3 yilda bir patlama riski...
Elleriniz dert görmesin Sn. Berkeley.

Alıntı

(05-12-2014, 11:45 PM)suskun demiş ki: Silahın suya sikildiginda merminin sekme olasiligi çok sasirtti beni ve 3 yilda bir patlama riski...
Elleriniz dert görmesin Sn. Berkeley.

Klavyenizin yada telefonunuzun yazım ayarlarını kontrol etmenizi öneririmBlush

Saygılar.

Alıntı

Haklısız Sn. Lvnt teşekkürler. Telefon kaynaklı bende tembellik edip ugraşmadım ama dikkatli olacağım...
Saygılar...

Alıntı

Emeğinize sağlık.Bizler için bilgileri tazeleme oldu.Yeni silah taşımaya başlayan ve başlayacakların detaylıca okumasını ve hatta anlayamadığı detaylar olursa sorarak tecrübeli arkadaşlardan bilgi almasını gerektirecek derecede bilgiler içermekte.

Alıntı

Sn.berkeley,aydınlatıcı bilgiler,emeğinize teşekkürler.Silahla yeni tanışanlar için çok değerli bilgiler. Bilemiyorum; bu konu açmak anlamına gelirmi,buna hakkımız varmı?,yokmu? onuda bilmiyorum,ancak öğrenmek istediğim:şehirlerarası seyahatlerde,özellikle uçak yolculuklarında silahın hangi konumda taşınabileceği,yani dolu-boş,ayrıca yanımızda nekadar mermi taşıyabileceğimiz,uçağa binerken nekadar mermiyi emanete kabul ettikleri hususunda bilgisi olanların paylaşmalarını rıca ediyorum.Doğru bölümde talepte bulunduğumu düşünüyorum.İlgilenip bilgilendireceklere şimdiden teşekkür ediyorum.Saygılarımla

Alıntı

(19-01-2015, 05:30 PM)Meloli koca reis demiş ki: Sn.berkeley,aydınlatıcı bilgiler,emeğinize teşekkürler.Silahla yeni tanışanlar için çok değerli bilgiler. Bilemiyorum; bu konu açmak anlamına gelirmi,buna hakkımız varmı?,yokmu? onuda bilmiyorum,ancak öğrenmek istediğim:şehirlerarası seyahatlerde,özellikle uçak yolculuklarında silahın hangi konumda taşınabileceği,yani dolu-boş,ayrıca yanımızda nekadar mermi taşıyabileceğimiz,uçağa binerken nekadar mermiyi emanete kabul ettikleri hususunda bilgisi olanların paylaşmalarını rıca ediyorum.Doğru bölümde talepte bulunduğumu düşünüyorum.İlgilenip bilgilendireceklere şimdiden teşekkür ediyorum.Saygılarımla

Sn Meloli koca reis

Uçağa binerken( bu benim için geçerli 2 şarjör biri yedek olmak üzere 30 adet mermi ) silah teslim bölümüne veriyorsunuz size bir kağıt veriyorlar inince de silah teslim kısımından 5-10 dk sonra teslim alıyorsunuz , eğer yanınızda fazla mermi var ise faturasını da ibraz derseniz sorun olmaz.

Saygılar.

Alıntı

Sn.Lvnt,bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi