Emhasuya'nın Kevin'i
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emhasuya'nın Kevin'i
Sn.Emhasuya kesinlikle şık bir silah ve eminim taşıması da çok zevkli olur.. İyi günlerde kullanmanız dileği ile..
Selamlar.

Alıntı

Sn.Emhasuya, harika bir silah sahibisiniz. Mükemmel yakışıklı bücür. Konunun eski olduğunun farkındayım, affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum, Sn.forum üyeleri, acaba bu marka bir silaha sahip olmak istersek, ikinci eline ne kadar ödememiz gerekir? Sıfır olarak almak istersek renk seçeneği olmaması nedeniyle ikinci el düşünüyorum...

Alıntı

Bir ara (2-3 ay kadar önce) temiz bir zvi-kevin i 1300 tl ye almak üzereyken Sn Ozkanx7'nin müdahalesi ile vazgeçmiştim.
100 atım görmemiş kasada saklanmış bir tabanca idi. Bence alınabilirdi ancak, o dönem almaya karar vermediğime sonradan sevindim. Zira diğer iki silahım üstüste geldi.

Saygılarımla.

Alıntı

(12-02-2013, 08:39 PM)turkmenoglu demiş ki: Bir ara (2-3 ay kadar önce) temiz bir zvi-kevin i 1300 tl ye almak üzereyken Sn Ozkanx7'nin müdahalesi ile vazgeçmiştim.
100 atım görmemiş kasada saklanmış bir tabanca idi. Bence alınabilirdi ancak.

Saygılarımla.

Yaşasın kötülük hah hah hah, envantere Kevın katma zamanı gelmişti bu fırsatı kaçıramazdım şartlar oluştu gerekeni yaptım, olaya profesyonelce bakmak lazım Tongue.
Saygılar..

Alıntı

Sn Ozkanx7;

O zaman aliyyülala olmuş desenize. Cebimden beş kuruş çıkmadan kevin kullanmaya doyacağım sayenizde Smile

Saygılar, selamlar.

Dip Not1: Yeterince profesyonel bir yaklaşım oldu mu? Smile
Dip Not2: Baby browning i ne zaman görüp kullanmak nasip olacak?
Dip Not3: HK nın işlemleri bitti bitecek.

Alıntı

Sn Burak1234,

MKEK sitesinde neredeyse bildim bileli bu kevin ler duruyor. Az önce baktım siteye baktım,

Üretim Yeri : ZVI KEVIN (ÇEK CUMHURİYETİ)
Fiyat : 1359,07 $

şeklinde halen satışı mevcut. Bu da gelen silahlar bir türlü satılamadı demek oluyor. 800-900 usd çıtasına çekilmez ise de satılması oldukça zor görünüyor. Bence oldukça güzel bir silah ve fiyatı makul bir noktaya çekilirse alınır. Ancak sanıyorum biraz distribütörünün biraz da MKEK nin elini taşın altına koyarak fiyatı revize etmeleri gerekiyor.

Saygılarımla

Alıntı

SN.Turkmenoglu öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.Kısa zamanda ufak bi ameliyat olmamdan ötürü forumda çokça zaman geçirmeye zaman buldum ve bunun yan etkisi olarak bulundurma amaçlı ikinci bi silah alma konusunda,vücuduma virüs girdigini düşünüyorum.Renk seçenegi olmadıgından sıfır almayı düşünmüyorum.Bulundugum ilde bir arkadaşın ilanını gördüm ve irtibata geçtim.Çok temiz oldugunu söyledi.Satıcının aklındaki rakam 2000 tl.Bu sebeple sorma geregi duydum.Aklımdan geçen ise 1600 gibi olursa düşünecegim.Malum sıfırı 2350tl.Daha iyilerine sahip olmanız temennisiyle.
Saygılarımla

Alıntı

Sn.özkanx7 acizane bi sorum olacaktı.Acaba sn.turkmenoglu'nu vazgeçirdiginiz sebep benide vazgeçirir mi?
Saygılarımla

Alıntı

Taşıma olmayacağı için, geriye başka sebeb kalmıyor Sn. burak1234. Hedef atıcılığı için tercih edilemez, sıkılırsam satarım derseniz o' da zor alacak babayiğit her daim bulunmaz.
Sn. Türkmenoğlu' na biraz baskı yapmışımdır fakat temelinde kendi yaptığım hataları, arkadaşlarımın yapmasını istememem yatar.
Saygılar..

Alıntı

Sn Burak1234;

Sanmıyorum zira şu an üzerime kayıtlı olan silah sayısı 6. Sizin ise henüz ikinci olacak.
Yanlış anlamayın, sonuçta kişisel zevkler ve maddi durum ile ilintili konular ve şahsınızı ilgilendirir ancak birkaç tavsiyem olacak müsadeniz ile.

Smith Wesson Model 60, 36, 38, 640 versiyonları çok daha iyi bir ikincil silah olabilir.
Çok piyasası olmayan silahlar temiz ise usd olan satış fiyatları (rakamları) baz alınarak tl bedel üzerinden anlaşılabilir silahlar gerçekten temiz durumda ise. Örneğin 2000 usd lik bir silah çok temiz ise 2000 tl verilebilir. Ancak kendini ispatlamış, belli bir ikinci el piyasası oluşmuş silahlarda bu durum biraz daha farklı.

Her halikarda hayırlı alışverişler dilerim.

Saygılarımla;

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi