Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emhasuya'nın Kevin'i
[Resim: CIMG0075.jpg]

[Resim: CIMG0074.jpg]

[Resim: CIMG0073.jpg]

[Resim: CIMG0071.jpg]

[Resim: CIMG0069.jpg]

[Resim: CIMG0068.jpg]

[Resim: CIMG0065.jpg]

[Resim: CIMG0064.jpg]

[Resim: CIMG0062.jpg]

[Resim: CIMG0061.jpg]

Alıntı

[Resim: CIMG0060.jpg]

[Resim: CIMG0058.jpg]

[Resim: CIMG0057.jpg]

[Resim: CIMG0054.jpg]

[Resim: CIMG0053.jpg]

[Resim: CIMG0050.jpg]

[Resim: CIMG0049.jpg]

[Resim: CIMG0048.jpg]

[Resim: CIMG0045.jpg]

[Resim: CIMG0044.jpg]

Alıntı

Arkadaşım gerçekten harika güle, güle kullanın fotoğraftan bile olsa kalite belli oluyor.
-Önemli olan boyu değil,işlevi dedikleri bu olsa gerek.Smile

Alıntı

Sayın Çanakkaleli,

Sevgili Emhasuya'dan sökülü fotoğrafları istememdeki neden de buydu.
Bu silahın kalitesini sadece dışarıdan bakmayla anlamanız mümkün değildir.
Yüzey tesviyesi olsun, perdahı olsun, 4000 USD'deye alınan SIG'lerden bile çok iyidir bu silahın. Ayrıca arkadaşımınızın alaşım gövdesinin de nikel bazlı krom olması gayet güzel olmuş, ne kadar kaliteli olursa olsun, alaşım gövdenin elokseli zamanla atıyor, özellikle de şarjör giriş yerinde ve kızaklarda. Bu arada da bakır nikel bazlı olarak yapılmış olan alt gövde boyasının zarar görmemesi için piyasada satılan, özellikle de namlu temizliyici olarak kullanılan, amonyak içeren yada diğer '' Copper Fouling Remover / Bakır Artıklarını Söken '' tipte solventlerden kaçının.
Silah mükemmel bir yedek veya derin gizleme silahı, 25 ACP / 6.35 mm boyutlarında 380 ACP / 9x17 mm kısa dokuz bir tabanca.

Sayın Emhasuya güle güle kullanın.

Bu arada 3,5,7 m lerden tek elle, çabuk ve hızlı atışta gövde hedefine isabetle ilgili test ve deneme yaparsanız, sonuçlarını da bizlerle paylaşırsanız sevirim.
Bir de üretici gövde önündeki polimer tamponlar için belirli bir atım adedi ömrü vermiş mi, kılavuzda bununla ilgili bir bilgi var mı? Gerçi aftermarket 9x19 silahlarda kullanılan tamponlara bile 1500-2000 atım ömür verliyor, HK USP Kompakt'lardakine ise 20.000 atım bu tip bir silahda bunları eskite bileceğinizi sanmıyorum, sadece merak ettiğimden soruyorum.
Bu konudaki feedback raporlarınızı da bekliyoruz.

Saygılar.

Alıntı

Sayın Emhasuya harika harika Allah kaza bela vermesin;

Ek olarak bir kaç sorumda olucak size bende böyle bir cep silahı edinmeyi planlıyorum beretta 3032 tomcat düsünüyordum taki sizin kevin ı görene dek nasıl bir silah biraz anlatır ve aydınlatırsanız beni çok sevinirim her konuda bilgi istiyorum mümkünse cünkü canlı canlı görüp inceleme ve kullanma imkanım olmadı saygılar...

Alıntı

hayırlı ugurlu olsun. allah kaza bela vermesin

Alıntı

tetiği de çok güzelmiş

Alıntı

Sevgili Emhasuya,yeni tabanca harika.Mükemmel duruyor.İdeal bir cep silahı.Hayırlı olsun.
Yalnız tetik orjinal mi? Bildiğim kadarıyla beyaz renk Kevınlarda tetik siyahtı.Değiştirdin mi?

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Resimler çok güzel. Birde atışa gidersek tam olur.

Alıntı

sevgili lupus dao lar ile aram pek iyi değil ,ama güvenilir bir sistem olduğunu biliyorsun, dao atışında uzman bir arkadaşımla aynısilah poligonda denediğimde 15 metreden 25 metreye doğru geriye giden hedefe arka arkaya 3 atışta 10 da 10 yaptı üçünüde , genelde bayanların eli yatkın bu tetiğe, amakullanabilen için mükemmel. benim için ise 10 metreyi geçmem bu silahla ateş etmem için (allah kullandıracak olay göstermesin). tamponlar ile ilgili herhangi bir yazı yok , fakat 400-500 atıştan sonra iğnenintemizlenmes tavsiye ediliyor, hava ile temizlemek bile yeterli

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi