Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Silahım Jericho 941 f
(03-08-2012, 04:26 PM)thrlr demiş ki: Sn.fisher hem de laz,güle güle kazasız belasız kullanınız.

Teşekkür ederim Sn. Thrlr.

Alıntı

(03-08-2012, 04:37 PM)alpyesilay demiş ki: Üstadım fotoğraflara tekrar tekrar baktım da gez ve arpacığı dahi sökülmeden kromlama işlemine tabii tutulduğunu hangi ipucundan anladınız.
Ben o kadar baktım hala çözemedim. Smile

O gezi söküp de krom kazanına sallayabilmesi için, sıkıca tel bağlayabileceği yerlerde, elektrokatalitik kaplama sonrası telin temas alanlarında bırakması gereken ton farkı ve iz yok...Gez ve arpacığın yerleştiği alanlarda kot farklı olmayan bölgelerde parçaların buluşma yerlerinde parçalar ayrı ayrı değil, yekpare gibi gözüküyor...

Yurdum ustaları eğer arpacık ve gezi sökerek işlem yaparlarsa, parçaları kaybetme riski nedeni ile krom kazanına sokmaz, kaynatma usulü ile karatma meneviş / kostik boya yaparlar...Ya da müşteri özel olarak nişangahları siyah istemediyse, nişangahları sökme zahmetine girmeden, kazana sürgü ile birlikte sallarlar.

Bu silahın da gez veya arpacığını sökecek olursak, aynı sizin Zübizaretta' nın gezi söküldüğünde kırlangıç yatağının tabanı nasıl kirli siyah bir şekilde kromsuz olarak çıktıysa, bu silahın gez ve arpacık yataklarının tabanlarının da aynı şekilde çıkacağından adınız gibi emin olabilirsiniz...

Alıntı

Hayırlı olsun.. Güle güle kullanın.

Alıntı

(03-08-2012, 05:08 PM)ihtiyar demiş ki: Hayırlı olsun.. Güle güle kullanın.

Sn. ihtiyar teşekkür ederim.

Alıntı

Jericho'ların orjinal modelleri Sphinx 3000'den sonra en tahammül edilebilir 2. Cz klonları bana göre... Bu Kaptırmaz'ın burnunu soktuğu silahlardan biri sanırım... Hayırlı olsun...

Alıntı

Sn. Fisher hem de laz,
Hayirli ugurlu olsun, Allah kotuye kullandirtmasin.
Jericho'yu ozellikle kompansatorlu silahlari sevmedigim halde, cok guzel gorundu, hosuma gitti.
Tekraren hayirli olsun.
Selamlar, saygilar.

Alıntı

Sn. Fisher hem de laz

Yeni silahınız çok hoş gözüküyor. Siyah olanından vardı bir arkadaşımda ama kullanmak nasip olmadı sizin paylaşımlarnızı bekliyoruz. Saygılar

Alıntı

Güle güle iyi günlerde kullanın.

Ben de kompansatorlu tabancalardan hiç hazzetmeme rağmen bu silah gerçekten çok güzel.

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın iyi günlerde kullanınız..

Alıntı

Jerichonun bir çok varyantı özellikle de FB leri çok sempatik gelmiştir bana. Allah utandırmasın hayırlı uğurlu olsun. Bir de şu Kompansatöründen kaynaklı gümbürtü olmasa... Alışacaksınız artık.

Selamlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi