Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Silahım Jericho 941 f
Silah MKEK' nin son dönemlerde ithal ederek 1900 küsür USD' den sattığı, üzerinde İsrail sanayi kodları bulunmayan IWI damgalı, gövde ve sürgüsü Kaptırmaz tarafından üretilmiş, namlusu Tanfoglio' dan, iç parçaları yine Kaptırmaz tarafından tedarik edilmiş ve maalesef sonradan işlemden geçirilerek, orijinali siyah olan gez ve arpacığı sökmeye dahi tenezzül edilmeden krom kaplama yapılmış bir tabanca...

Artık yapacak bir şey yok Sn.fisher hem de laz...Alınmış, alınmıştır, bu vakitten sonra yapılabilecek tek şey keyfini çıkarmak...

Saygılar.

Alıntı

Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Alıntı

(03-08-2012, 03:36 PM)lupus demiş ki: Umarım 2000 USD' den fazla bir meblağ ödememişsinizdir...Sad

Sn.Lupus,

Silahı almadan önce forumdaki IMI ve IWI başlağını uzun uzun kurcaladım, bir çok parçasının yerli üretim olma riskini bildiğim halde, çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi, ayrıca aynı silahın kendisinde de olması nedeni ile aldım. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Gönül işte bende bu güzele vuruldum. Rolleyes

(03-08-2012, 03:46 PM)ALPTUĞ demiş ki: Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Sn. ALPTUĞ teşekkür ederim.

Alıntı

(03-08-2012, 03:47 PM)fisher hem de laz demiş ki: Gönül işte ben de bu güzele vuruldum. Rolleyes

İşin içerisine gönül mevzusu girdi mi, akan sular durur Sn.fisher hem de laz...
'' Maşuku bir de aşıkın gözü ile görmek lazımdır...'' demiş eskiler...
Lütfen atış ve performans geri bildirimlerinizi de paylaşmayı ihmal etmeyiniz.
Tekrar hayırlı uğurlu olsun..

Saygılar.

Alıntı

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanınız,
Saygılar

Alıntı

(03-08-2012, 03:57 PM)lupus demiş ki:
(03-08-2012, 03:47 PM)fisher hem de laz demiş ki: Gönül işte ben de bu güzele vuruldum. Rolleyes

İşin içerisine gönül mevzusu girdi mi, akan sular durur Sn.fisher hem de laz...
'' Maşuku bir de aşıkın gözü ile görmek lazımdır...'' demiş eskiler...
Lütfen atış ve performans geri bildirimlerinizi de paylaşmayı ihmal etmeyiniz.
Tekrar hayırlı uğurlu olsun..

Saygılar.

Efendim silahı aldığım gün 100 atış yaptım hiç bir problem olmadı.
Ancak kompansatörün ne olduğu hakkında bazı fikirlerim var; Aşırı kirlilik ve o muazzam ses!..
15-20 atıştan sonra WD40 ile iyi bir temizlik şart.

Ama olsun ben sevdum da aldum...Shy

(03-08-2012, 03:57 PM)m.zmrt demiş ki: Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanınız,
Saygılar

Teşekkür ederim Sn. M.zmrt.

Alıntı

(03-08-2012, 04:06 PM)fisher hem de laz demiş ki: Ancak kompansatörün ne olduğu hakkında bazı fikirlerim var;
Aşırı kirlilik ve o muazzam ses!...

Ülkemizde yaygın ve hesaplı olarak bulunabilen Remington Rem Oil temizleme spreyini de tavsiye ederim, her türlü karbon artığı ve yanığını gerçekten çok iyi söküp temizliyor...

Alıntı

(03-08-2012, 04:12 PM)lupus demiş ki:
(03-08-2012, 04:06 PM)fisher hem de laz demiş ki: Ancak kompansatörün ne olduğu hakkında bazı fikirlerim var;
Aşırı kirlilik ve o muazzam ses!...

Ülkemizde yaygın ve hesaplı olarak bulunabilen Remington Rem Oil temizleme spreyini de tavsiye ederim, her türlü karbon artığı ve yanığını gerçekten çok iyi söküp temizliyor...

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. En kısa zamanda bulup kullanmalıyım.

Alıntı

Sn.fisher hem de laz,güle güle kazasız belasız kullanınız.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun.
Aynı silahın .45 kalibresinden bende vardı bir zamanlar, IWI idi.
Zamanında satıp da kurtuldum.
(03-08-2012, 03:43 PM)lupus demiş ki: Silah MKEK' nin son dönemlerde ithal ederek 1900 küsür USD' den sattığı, üzerinde İsrail sanayi kodları bulunmayan IWI damgalı, gövde ve sürgüsü Kaptırmaz tarafından üretilmiş, namlusu Tanfoglio' dan, iç parçaları yine Kaptırmaz tarafından tedarik edilmiş ve maalesef sonradan işlemden geçirilerek, orijinali siyah olan gez ve arpacığı sökmeye dahi tenezzül edilmeden krom kaplama yapılmış bir tabanca...

Artık yapacak bir şey yok Sn.fisher hem de laz...Alınmış, alınmıştır, bu vakitten sonra yapılabilecek tek şey keyfini çıkarmak...

Saygılar.

Üstadım fotoğraflara tekrar tekrar baktım da gez ve arpacığı dahi sökülmeden kromlama işlemine tabii tutulduğunu hangi ipucundan anladınız.
Ben o kadar baktım hala çözemedim. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi