Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 Elite II Hammer
Sn. AYDIN Brownells sitesinden faydalanabilirsiniz.

Alıntı

(19-08-2012, 11:20 PM)ozkanx7 demiş ki: Sn. AYDIN Brownells sitesinden faydalanabilirsiniz.

Teşekkürler Sn. Ozkanx7.
Peki sipariş Türkiye'deki adrese ulasiyormu,
eğer ulaşıyorsa fiyatında degisiklik oluyormu
ne kadar sürede ulaşıyor.

Mesela ben hem deneme amaçlı (sipariş olayını)
hemde tecrübe edinmek için BHP baklava dilim
parmak izsiz plastik Kabze kapağı almak istiyorum.
Brownells fen sipariş verirsem elime ulaşırmi yada ne gibi
problemler çıkar.
Saygılar

Alıntı

Elinize ulaşır Sn. AYDIN stokda görünüyorsa mutlaka gönderirler ve kapınıza kadar gelir sipariş verirken siz priority mail ( USA posta) ya da UPS seçebilirsiniz işin en kötü yanı sevgili brownells kargo tutarını belirtmiyor kargo ulasınca kapıda rakamı görüyorsunuz. Tercih ederken priority seçmeniz dahilinde 20 dolar civarı kargo ile karşılaşırsınız tabiki ürünleri sipariş ederken 100 dolara fazla yaklaşmayın vergi vermek zorunda kalırsınız. Kolay gelsin, saygılar. Akliniza soru takılırsa mailim: ozkanx7@yahoo.com
Bu arada UPS kargo olarak çok pahalıdir.

Alıntı

Teşekkürler Sn. Ozkanx7
Az önce Kizim sayesinde bir şeyi unutmuştum.
Sipariş verirken kredi kartı uluslar arası bir banka
kartı olması gerekirmi mesela hscb gibi. Yoksa ülkemizde
kullandığımız herhangi bir kart olurmu.
Bir başka seçenek ise kapıda ödeme zor ihtimal ama
olabilirmi.
Sizi yordum çok teşekkür ederim.
Saygılar

Alıntı

Herhangi bir kredi kartı olur MasterCard ya da VISA olarak, kapıda ödeme maalesef yok,
UPS şeçerseniz 1 hafta icinde gelir, priority mail ise bazen bazen 2 hafta bazen 3 hafta sürebiliyor.
Ebay ise bu konuda tam bir muamma aynı ücretle 4 günde aldığım oldu 1 ay sürende oldu. Saygılar..
Eyaletler kargo süresini çok farkettiriyor.

Alıntı

Teşekkürler Sn. Ozkanx7 verdiginiz değerli
bilgiler için.
Saygılar

Alıntı

(04-08-2012, 03:57 PM)lupus demiş ki:
(04-08-2012, 03:21 PM)xhmyt demiş ki: Tetik ağırlığını düşürmek için, horoz yayı lb 'sini azaltırken, silahı korumak için, irca yayının lb ' sini artırmamız gerekmiyormuydu üstad ? Sn.Alpyeşilay'ın revizyonu eksik diyebilir miyiz?

Beretta D modellerinde irca yayı ağırlığını arttırmadan D horoz yayını güvenle kullanıyor...

Beretta 92FS 'te ''D type hammer spring '' güvenle kullanılabilirmi ?

(15-08-2012, 06:38 PM)lupus demiş ki:
(15-08-2012, 02:51 PM)xhmyt demiş ki: Açıklamanızdan, blok çelik sürgülü tabancalarda, horoz yayının lb ' sini düşürürken, irca yayını değiştirmeye gerek yok gibi bir genelleme yapabilirniyiz üstad?

...Genel olarak şunu söyleyebiliriz, yüksek basınçlı mühimmat göz önünde bulundurularak tasarlanıp üretilmemiş her türlü tabancada yaylarla oynarken dikkatli olmak gerekir. Blok çelik sürgülü olsa da yük alan alanların malzeme kalınlığı, ısıl işlem özellikleri uygunsuz olursa yine deformasyon veya kırım kaçınılmaz olur...

Beretta 92FS serisi, 9*19 mm mühimmat için üretilmiş bir platform değilmi?

Alıntı

sayın Ozkanx7

Brownells sitesin den 100 geçmeyin vergi ödersiniz demişsiniz benim üst kızak sorunum var forma yeni üye oldum üst kızağım da sol taraf iç kısımda çatlama var peki ben bu parçayı oradan tedarik edebilirmiyim yaklaşık siparişim 350 dolar tutuyor sorun yaşarmıyım bir öneriniz varmı

Alıntı

Veya bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşların önerisi nedir teşekürler

Alıntı

(16-06-2013, 10:45 AM)HasSak demiş ki: sayın Ozkanx7

Brownells sitesin den 100 geçmeyin vergi ödersiniz demişsiniz benim üst kızak sorunum var forma yeni üye oldum üst kızağım da sol taraf iç kısımda çatlama var peki ben bu parçayı oradan tedarik edebilirmiyim yaklaşık siparişim 350 dolar tutuyor sorun yaşarmıyım bir öneriniz varmı

Sn. HasSak, öncelikle selamlar,

Satın almak istediğiniz ürünün cinsinden bağımsız olarak fiyat etiketi yüzünden muhtemelen gümrüğe takılacak, vergisini ödemeniz gerekecek, alışveriş tutarınızın (kargo bedeli hariç) yaklaşık %20'si kadar bir vergi ve 2 TL kadar pul masrafı ödeyeceksiniz. Eğer paket büyükse (ebat olarak), işleri süründürecekler ve paketin gümrükte geçirdiği her gün için ardiye masrafı ödemek durumunda kalırsınız. Maliyetin yanı sıra oradaki memura bu parçanın ne olduğunu açıklamak durumunda kalacaksınız, -ki bu kısım tamamen şans işi- size teslim etmek için binbir dereden su getirebilirler. Ya da zahmetsiz bir şekilde verirler ve yollarlar.

Daha önce silah aksesuarı-parçası alışverişi deneyimim olmadı ama gerek ebay'den gerek diğer sitelerden gani gani müzik aleti ve elektronik eşya satın aldım. İzmir'de ikamet ettiğim süre boyunca gümrükle çok uğraştım ama Ankara'da herhangi bir sıkıntı yaşamadım iki yıldır. Naçizane görüşüm şu yönde olur: Türkiye'den temin edilebilecek bir parçaysa, ve arada çok ciddi bir fiyat farkı yoksa Türkiye'den temin ediniz. İnanın çok çok özel bir parça değilse getirdiğiniz, gümrükte yaşadığınız sinire strese değmiyor.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi