Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magpul Dynamics - Shotgun
Videolar handgun'da ki gibi kısa kısa ve amaca yönelik,yükleme yapma hedefle temas ve boşaltma üzerine;

Kullanılan yivsizler,hem otomatik hemde pompalı diye tabir ettiğimiz türden,iki çeşit de ele alınmış.

Faydalı olacağı kanaatindeyim iyi seyirler.

İleri düzeyde profesyonellik gerektiren hareketleri simülasyon etmeden lütfen denemeyelim,

Göz koruyucu ve kulak koruyucularımızı da asla unutmayalım.

Emniyetli ve bol eğitimli günler.

Saygılar.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

Alıntı

Bunu benim Hatsanla yapanın şimdiden ellerini öperim Smile

Alıntı

(31-07-2012, 07:39 PM)merak demiş ki: Bunu benim Hatsanla yapanın şimdiden ellerini öperim Smile

Sn.Merak,
Hatsan, US Shotgun Challange'12 yarışmasının Shotgun Failure Drill ayağında resmi sponsormuş efendim Smile Eğitimin olmazsa olmazı Big Grin
Saygılarımla,
TT

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
eraonk
Benim icin cok faydali videolar, paylasim icin cok tesekkurler

Alıntı

Sy Merak bunların çoğunu yapabiliyorum. Gözünüzde büyütmeyin. Biraz deneyerek siz de yapabilirsiniz. Smile

Alıntı

(01-08-2012, 12:05 AM)caytmazoglu demiş ki: Sy Merak bunların çoğunu yapabiliyorum. Gözünüzde büyütmeyin. Biraz deneyerek siz de yapabilirsiniz. Smile

Sn.caytmazoğlu
Eğer İstanbulda iseniz Bayramdan sonra bir poligon organizasyonu yapıp tanışmak isterim.Sanırım sizin envanterde güzel şeyler vardır.

Alıntı

YouTube'ta Chris Costa'nın shotgun eğitim videolarına rastladım.Bu konunun başındaki videolar açılmıyordu.
R1VUX kanalından magpul shotgun eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

Alıntı

Magpul Dynamics -  Shotgun eğitimi ile ilgili 3 saatlik güzel bir videoyu sizlerin de izlemesi için paylaşıyorum.

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
ErhanG, Sıfır, ermane, Bariss, Cotyora5252, V-Ozdemir, Sabri, T.T.BOY, karabasan

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi