Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FN / Browning M 1900 Hakkında;
Değerli forum üyeleri sizlerin fikirleriyle envarterime katmayı düşündüğüm FN/Browning 1900 hakkında fazla bilgi sahibi olmadığım için yardımlarınızı bekliyorum,ruhsat sahibi ile görüşmelerimiz devam ediyor.Fikir ve bilgi sahipleri burada paylaşım yaparlar ise çok sevinirim.

Forum sayfasında aramama rağmen,daha önce yayınlanmış bir bilgi bulamadım sadece Sn; lupus'un aşağıdaki linkte (sanırım uzun modeli olan FN 1903) ile alakalı bir bilgiye ulaştım başta Sn; Lupus olmak üzere yardımlarınızı bekliyorum.Saygılarımla

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...php?tid=65

Silaha ait resimler;

[Resim: b8vg9.jpg]

Alıntı

FN / Browning 1900...Namı diğer Yassı Belçika...

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...ht=FN+1900

JM Browning' in seri üretime giren ilk tasarımı...
İmkanım olsa temiz, ellenmemiş ve çalışır durumda bir FN Model 1900' ü mutlaka envanterimde tutmak isterdim...

Alıntı

Sn Voguefalcon, kozmetik iyi gibi, atış yapabildiniz mi?

Alıntı

Sn;lupus ilginize teşekkür ederim. Sn;mirgun atış imkanım olmadı, kısmet olursa bu hafta içi atış yapmayı planlıyoruz. Satıcın söylediğine göre boya tamirat görmemiş,dediğiniz gibi kozmetik gayet iyi durumda.Saygılar

Alıntı

Sn.Voguefalcon,
Eğer tadilat görmemiş ise iyi bir kondisyonda gibi. Silah fotoğraftan görüldüğü kadarı ile Browning's Patent yazısı, M1900 figürü ve sanayi kodları hala temiz duruyor.
Saygılarımla,
TT

Alıntı

Sn; turan tactical,belirtmiş olduğunuz gibi sanayii kodları ve yazılar aynen duruyor silah (satıcının söylediği üzere ) 60 yıla yakın bir süre taşınmamış ve aynı kişide kalmış.Saygılarımla

Alıntı

Sn. Voguefalcon;

FN 1900 7.65 Browning (Yassı Belçika) nın ikinci el fiyatı hangi fiyat aralıklarında olabilir acaba?
Ben şu anda böyle bir tabancaya talibim, tabanca sahibi 2.250 TL fiyat biçiyor...Almayı ciddi olarak düşünüyorum...
FN 1900 hakkında yeterince araştırma yaptığıma inanıyorum...Benim ihtiyacımı giderecek bir model olduğunu düşünüyorum...
Ancak fiyatı konusunda yardıma ihtiyacım var.

Alıntı

Sn.Capslocklar

Tabancanın resimlerini paylaşırsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Ne kadar detay olursa o kadar makbul. Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi