Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz Kılınç 2000 Light SS, İlk Tabancam...
Sayın Mechul Kardeşim, Hayırlı uğurlu olsun. Allah kötüye kullandırmasın. Saygılar sevgiler...

Alıntı

Sn, Mechul.
Güle güle kullanın. Hayırlı olsun...

Alıntı

Sn. Mechul, Gule gule kullanin. Kazasiz, belasiz...

Alıntı

Hayirli ugurlu olsun Sn. Mechul, Allah utandirmasin. Insallah, sizin beklentilerinizi karsilar ve yuzunuzu kara cikarmaz.
Saygilar,

Alıntı

(29-07-2012, 05:05 PM)lupus demiş ki: Sarsılmaz horoz yayı yerleşim yeri, çalışma açısı ve ağırlığını değiştirmedikçe kapsül ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

İğne kilidi bloğu, tetik kolundan kuvvet alan bir manevela yerine, sıkışmış bir yayın itmesi ile açılmaya devam ettikçe ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

Adam gibi bir iğne yayı tasarlanıp, adam gibi üretilmedikçe ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

Bu handikaplar bir değil, bin beş yüz kez yazılsa çizilse, dile getirilse de bu tabancalar hala tercih edilmeye devam edecektir...

Bu tabancalar bu hali ile tercih edilmeye devam ettikçe, üretici de aynen bu şekilde üretmeye devam edecektir...

Yok şu testlerden yok bu testlerden geçti... 0 ve üretim hatası olmayan bir silah nasıl kutudan çıktığı gibi tutukluk yapar?Angry Bu arada silahınız hayırlı olsun sayın mechul... Ayrıca sürgü manüpilaysonuyla mermi patlatmasının hiç bir alakası yoktur.

Alıntı

(29-07-2012, 03:33 PM)Mechul demiş ki: İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
Sayın 6patlar forumda acaba hangi tabancayı alayım? Diye sorulan sorulara verilen cevapların hepsini okudum ve forumun kanaatini biliyorum. Hem 10-15 senelik tabancalara 3000 tl vermek işime gelmediğinden, hem de kullanılmamış silah almak istediğimden böyle bir tercih yaptım.

Saygılar..

Elbette Sn.Meçhul bu tamamen sizin tercihiniz takdir sizin.
Yanlış anlamanızı istemem zira ben kötü bir silah aldığınızı veya isabetsiz bir karar verdiğinizi ima etmedim. Görüş ve öneriler ne olursa olsun yaptığınız seçimin sizin açınızdan hayırlı olmasını temenni ederim.
Tekrar belirtmek de fayda var ki, karar da, zevk de, para da sizin.
Ama (bu ama ile başlayan cümleleri ben de sevmem doğrusu) ben asla ve kat'a bir sarsılmaza para verip de almam/almayacağım.
Saygılarımla...

Alıntı

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Sn 6patlar; Sarsılmaza yada diğer yerlilere para verilir verilmez tartışmasına girmeyeceğim. Smile Çünkü konunun bu durumda nerelere gittiğini forumdan hepimiz biliyoruz .

Şu anda verdiğim paraya zerre kadar acımıyorum ve acaba şunu mu alsaydım, hata mı yaptım gibi bir düşünce içerisinde değilim. Çok şükür içime sinen bir tabanca aldım. Bahsettiğim sorun da söylediğim gibi sürekli devam eden bir durum değil. Başlarda öyle bişey olup geçti diye düşünüyorum. Ama itiraf edeyim başta çok moralim bozulmuştu. Bu konunun üzerinde durup, sürekli denemeler yapıp, artık problemin düzeldiğiini görünce çok rahatladım.
Hayırlı iftarlar, saygılar..

Alıntı

Sn. meçhul ;

Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun.

Bir şey dikkatimi çekti, tabancanız da bir yada iki fişek mi taşıyorsunuz Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Mechul, silahınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız ve isabetli atışlar yapmanız dileğiyle.

Saygılar...

Alıntı

(29-07-2012, 05:05 PM)lupus demiş ki: Sarsılmaz horoz yayı yerleşim yeri, çalışma açısı ve ağırlığını değiştirmedikçe kapsül ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

İğne kilidi bloğu, tetik kolundan kuvvet alan bir manevela yerine, sıkışmış bir yayın itmesi ile açılmaya devam ettikçe ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

Sn lupus, yukarıda belirttiğiniz modifikasyonları gerçekleştiren, bildiğiniz ya da duyduğunuz birileri var mıdır?

Zira, bahse konu tabancanın iğne block kilidinin sürgü üzerindeki konumunu hatırlamamakla birlikte, Kılınç 2000 Light ın CZ75 e benzeyen ejektöründen mütevellid "bu modifikasyonlar ehil bir usta tarafından kolaylıkla yapılır mı acaba" diye düşünmeden edemedim.

Esenlikler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi