Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz Kılınç 2000 Light SS, İlk Tabancam...
Hayırlı uğurlu olsun, Yüce Mevlam utandırmasın.

Alıntı

wildeagle yazdığım şeyde kötü bişimi var anlamadım?

Alıntı

Sn. Mechul ;
silahınızı sağlıklı günler de keyifle kullanmanız dileğim ile..
Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Mechul silahınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde keyifle kullanın. Saygılar..

(29-07-2012, 04:33 PM)apo_yce demiş ki: wildeagle yazdığım şeyde kötü bişimi var anlamadım?

Sn. apo_yce forum kurallarına uymanız istenmiş(noktadan sonra büyük harf ve doğru Türkçe kullanımı, birbirimize Sn. diye hitab ederiz, cümle sonunu saygılar ile bitiririz) diğer tüm üyelerden istenen normal bir istek yoksa size özel bir durum değil, rutin bir uyarı. Saygılar..

Alıntı

(29-07-2012, 04:33 PM)apo_yce demiş ki: wildeagle yazdığım şeyde kötü bişimi var anlamadım?

Forum kurallarını okuma zahmetine katlanırsanız anlarsınız Sad

Alıntı

Sn. Mechul,
Hayirli ugurlu olsun, Allah utandirmasin. Detayli geri bildirimlerinizi merakla bekliyoruz.
Saygilar, selamlar.

Alıntı

Sarsılmaz horoz yayı yerleşim yeri, çalışma açısı ve ağırlığını değiştirmedikçe kapsül ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

İğne kilidi bloğu, tetik kolundan kuvvet alan bir manevela yerine, sıkışmış bir yayın itmesi ile açılmaya devam ettikçe ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

Adam gibi bir iğne yayı tasarlanıp, adam gibi üretilmedikçe ateşleme sorunları yaşanmaya devam edecektir...

Bu handikaplar bir değil, bin beş yüz kez yazılsa çizilse, dile getirilse de bu tabancalar hala tercih edilmeye devam edecektir...

Bu tabancalar bu hali ile tercih edilmeye devam ettikçe, üretici de aynen bu şekilde üretmeye devam edecektir...

Alıntı

İyi dileklerde bulunnan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.
Sn; apo_yce bahsettiğim olay fişek seçme olayı değil. Çünkü fişeklerin hepsi aynı kutunun fişekleri. Bu olayda zaten ilk 20 mermi de 2-3 sefer yaptı. (Denemek için şarjöre 3 er 5 er koymuştum mermileri) Daha sonraki fişeklerde yapmadı.

Mermi seçme olayına beraber atış yaptığım arkadaşın canik 55 pranha sında şahit olduk. Onun mermilerinin bir kısmı eşden dosttan alınan mermilerdi. Silahı tutukluk yaptığında sebebini araştırırken atım yatagındaki merminin mp5 mermisi olduğunu gördük. Mp5 mermilerini atmadı onun ki. Aynı mermileri benim tabancaya koyduğumuzda ise herhangi bir problem olmadı.

Saygılar

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. İşçilik güzel görünüyor. Fişek patlatmama olayında ki serin kanlı tutumunuzu şahsen ben gösteremezdim. Geri bildirimleri beliyoruz. Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullanın..
Saygılar

Alıntı

(29-07-2012, 05:35 PM)Mechul demiş ki: Silahı tutukluk yaptığında sebebini araştırırken atım yatagındaki merminin mp5 mermisi olduğunu gördük. Mp5 mermilerini atmadı onun ki. Aynı mermileri benim tabancaya koyduğumuzda ise herhangi bir problem olmadı.

Saygılar

Silahınızda Standart 9*19 parebellum fişeğinden farklı bir fişek kullanmanızı tavsiye etmem Sn. Mechul. Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi