Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2,5" GÜMÜŞAY SİLAH BİLGİSİ
#11
Bundan herhalde 3-4 sene evvel MKE -ist. da bir astsubay sarsılmaz standında görevli ile sohbet ederken konuşmalarına ister istemez kulak şahidi olmuştum. Astsubay bu silahın ateş ederken her tarafından alev ve çapak attığını şikayet ediyordu sadece kendisininde değil bütün kullanan arkadaşları aynı dertten muzdariplermiş.
Saygılar
 
Alıntı

#12
(27-07-2012, 10:03 PM)kubi demiş ki: Bundan herhalde 3-4 sene evvel MKE -ist. da bir astsubay sarsılmaz standında görevli ile sohbet ederken konuşmalarına ister istemez kulak şahidi olmuştum. Astsubay bu silahın ateş ederken her tarafından alev ve çapak attığını şikayet ediyordu sadece kendisininde değil bütün kullanan arkadaşları aynı dertten muzdariplermiş.
Saygılar

Sn.Red Kit 'in az evvel ki mesajında belirttiği hadiseden kaynaklanıyor .Namlu ile silindir arasındaki mesafe derin tutuş alışkanlığı olan arkadaşlar için pek uygun değil zira canı yanacağı kesin.Saygılar..
 
Alıntı

#13
Sn Red Kit,
Lüpüs üstada inat bugün  2.5 aldım 14 atış yaptım poligonda deneme amaçlı tetigin da sw ile alakası yok ilk 8 atış horoz çekmeden  yaptım iyi bilek lazım.300 mermi 1100 tabanca 615 tl alırken mutlaka  deneyin ilk tabanca da sorun yaşadım.
İstediğim tecrübe konu başlığında da olduğu gibi 2" in gümüşay tecrübesi.
Genelde 4" ve 6" serilerinin kalitesizliği, vb. deneyimler formlara yazsımış.
Ama 2" modeli hakkında ayrıca bir konu paylaşılmamış. Merakım bu yönde idi.
Lakin sizinde bahsettiğiniz üzere olay kronik bir rahatsızlık galiba onun için 4" veya 6" teki sıkıntıların hepsi 2" içinde geçerli diye algılıyorum.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
wubıh, kuntra
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi