Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÜMÜŞAY FOTOLARI VE ATIŞ VİDEOLARI
haydaaa benim de baba tarafı Bolu lu.Aladağ larda az mı çadır attık.Big Grinbu arada forumun yarısı Bolu lu çıktı..Smile

Alıntı

Sayın Bolu'lular uygun bir zamandada sizde bir yayla şenliği düzenleyide hiç olmazsa biz silah severlerinde küçük bir organizasyonu olsunSmile

Alıntı

süper olur süper ne eğleniriz var ya...

Alıntı

Organizasyon yapabilirsek iyi olur bizim köye gideriz.

Alıntı

arkadaşlar kısa bir süre önce gümüşay 4" ve SW 686 4" silahları aynı anda deneme fırsatı buldum gerçi her ikisinde de 12 şer adet mermi attım biliyorum rakam az ama bu bile SW nin kalitesini mi desem yoksa gümüşayın kalitesizliğini mi göstermeye yeter.

iki silahla aynı zamanda atış yapınca aradaki fark çok açık olarak belli oluyor, özellikle tetik gümüşayın tetiği resmen berbat, bi tetik o kadar mı sert olur, o kadar mı berbat olur, şehir dışında bir yerde taş dikip taşa ateş ettik, gümüşayla inanın 12 atıştan 2 tane vurabildim ama bu SW da 9 du...

ayrıca gümüşayla ateş edince top ve namlu arasındaki gaz kaçağını elimde resmen hissediyordum...

ayrıca gümüşayda 2 tane mermide defalarca üzerine tetik düşürmeme rağmen patlamadı birini alıp SW ye koydum ve tek vuruşta patladı, diğerini gümüşayda 4 defa daha tetik düşürünce patladı, fakat bu mermi kaynaklı bir sorunda olabilir...

ama SW ile atış yapmak o kadar keyifli ki, ancak o kadar olabilir...

Alıntı

SW hangi model idi sayın ağam?

Alıntı

Pardon..Yazmışsınız..

Alıntı

Fakat mermileri de yazmanızın sakıncası var mı?Kalibre, marka??Mermi de patlatmıyorsa sorun büyük..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Fakat mermileri de yazmanızın sakıncası var mı?Kalibre, marka??Mermi de patlatmıyorsa sorun büyük..

valla mermi markasını hatırlamıyorum ama .357 magnumlarda vardı mke yapımı .38 lik lerde sorun çıkardı...

Alıntı

Tam tahmin ettiğim gibi, silahta mı ararsın, mühimmatta mı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi