Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÜMÜŞAY FOTOLARI VE ATIŞ VİDEOLARI
(31-05-2015, 10:50 PM)smith demiş ki: Çok teşekkürler.
Aslında ben iç derken silahın mekanizmasını kastetmiştim.Söktüğünüz bir vakit çekersiniz Smile
Son resimde topu sabitleyen mandalın arkasındaki izler derinmi?

Evet hocam bayağı derin izler. Tırnak geçecek kadar desem abartı olmaz sanırım. Smile
Bir de 3. resimde topta görünen barut lekelerini tamamen gideremedim. Silahın yeni olması nedeniyle narin davranmış olabilirim gerçi. Smile Ne önerirsiniz?

Alıntı

(31-05-2015, 11:07 PM)siyahbeyaz_ demiş ki:
Aslında ben iç derken silahın mekanizmasını kastetmiştim.Söktüğünüz bir vakit çekersiniz Smile

Evet hocam bayağı derin izler. Tırnak geçecek kadar desem abartı olmaz sanırım. Smile
Bir de 3. resimde topta görünen barut lekelerini tamamen gideremedim. Silahın yeni olması nedeniyle narin davranmış olabilirim gerçi. Smile Ne önerirsiniz?

Toplu tabancalarda topun ön kısmındaki ve namlu girişindeki barut izleri/lekelerinin silinmemesi veya temizlenmemesi gerekir. Ne kadar çok olursa toleranslarını o kadar azaltmış olur Smile
Anladınız dimi demek istediğimi?

Alıntı

(31-05-2015, 11:16 PM)smith demiş ki:
(31-05-2015, 11:07 PM)siyahbeyaz_ demiş ki:

Toplu tabancalarda topun ön kısmındaki ve namlu girişindeki barut izleri/lekelerinin silinmemesi veya temizlenmemesi gerekir. Ne kadar çok olursa toleranslarını o kadar azaltmış olur Smile
Anladınız dimi demek istediğimi?

Biraz açabilir misiniz? Tam anlayamadım. Smile Tolerans dediğiniz olay topla namlu arasındaki açılıkla alakalı mı? Toplu tabanca konusunda çok bilgisizim, lütfen kusuruma bakmayın. Smile

Alıntı

Topla namlu arası ne kadar kapalı olursa o kadar az kaçak olur.
Bu sebepten dolayı oraları temizlemeyin Big Grin

Alıntı

Silahınız hayırlı olsun.
Gümüşay firması hala faaliyetine devam etse iyi olacaktı, zamanla belki silahtaki hataları düzeltebilirdi. Neticede colt python alacağım diyen bir kişinin önüne 5.000 EURO gibi rakamlar çıkıyor bu ise bence bir servet .

Alıntı

(01-06-2015, 03:48 PM)pacino demiş ki: Silahınız hayırlı olsun.
Gümüşay firması hala faaliyetine devam etse iyi olacaktı, zamanla belki silahtaki hataları düzeltebilirdi. Neticede colt python alacağım diyen bir kişinin önüne 5.000 EURO gibi rakamlar çıkıyor bu ise bence bir servet .

Sayın pacino;
Dediğiniz gibi keşke fabrika faaliyetlerine devam edebilseydi. Zamanla üretim hatalarını düzeltip çok daha güzel silahlar sunabilirlerdi.
Sonuçta bir poligon silahı olarak kullanılmayacağı, uygun fiyatı ve de harç ödenmediği için çok sorun etmiyorum. Smile

Alıntı

(01-06-2015, 02:09 PM)smith demiş ki: Topla namlu arası ne kadar kapalı olursa o kadar az kaçak olur.
Bu sebepten dolayı oraları temizlemeyin Big Grin

Big Grin

Alıntı

Dediğiniz gibi poligonda kullanacaksınız en iyisini yapmışsınız ne gerek var o kadar para vermeye ,hemde silah şekil önümden çekil misali Smile tekrar hayırlı olsun.

Alıntı

Bugün A4 hedef kağıdına yaptığım 10 metre atışı. Biraz çalışmak lazım. Smile

[Resim: ogpNZm.jpg]

Alıntı

Çok yakışıklı kerata... Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi