Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÜMÜŞAY FOTOLARI VE ATIŞ VİDEOLARI
Sn. baris'in Gümüşay'ını bulurum da eklemem mi? Smile

[Resim: gmay4inspeedloaderp.jpg]

Saygılarımla...

Alıntı

Amanın sayın baris, bu bana anlata anlata bitiremediğiniz, taşımaktan çok zevk aldığınız Gümüşay' mı Smile. Size de teşekkür ederim sayın cos30 görmek nasip oldu.
Saygılarımla... Smile

Alıntı

Taşımaktan pek te zevk almadım diye düzeltelim, o horozun yırtmadığı ceket astarı mı, namlunun delmediği araba koltuğu mu kalmadı, pek kısa bir hikaye taşıma kısmı zaten...

O kabzadaki madalyonlar gerçek altın kaplama Colt madalyonları idi, acaba neredeler? Smile

O HKS speedloader ve frontline kılıfı da vardı, anılarım canlandı. Tongue

Kaç sene olmuş, internet dipsiz kuyu, bakınız hala bir yerlerden çıkıyor fotolar, arada birkaç haber sitesi de cinayet haberlerine görsel yapmıştı bu fotoyu izin mizin sorma lüzumu hissetmeden...

Saygılarımla...

Alıntı

Bugün Sr 38'i almak için Mke'ye gittim. Son kez Gümüşaylara bi bakayım dedim ve fiyat cazibesi nedeniyle yine Gümüşayda karar kıldım. 2600 TL'yi Sarsılmaz'a vermeye içim razı olmadı. 880 TL'ye 6" beyaz Gümüşay aldım. İ Önce tek hareket sonra da çift hareket altışar tane mermi attım. Her iki atışta da herhangi bir sorun yaşamadım. Daha önce dediğim gibi senelik 200 atımdan fazla görmeyecek. Harç da ödemediğim ve hobi amaçlı ve revolver merakım nedeniyle aldım. İki adet daha tabancam var Gümüşay dışında. İnşallah sıkıntı yaşamam.

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.Siyahbeyaz. Dedikleri gibi; "Alınmış, alınmıştır."
Allah mahcup etmesin, kötüye kullandırmasın.

Alıntı

Bu da benim yeni Gümüşay. Alır almaz ilk iş olarak o kötü plastik kabzasını ahşap kabzayla değiştirdim. Rolleyes

[Resim: Lal53j.jpg]
[Resim: mPMALR.jpg]
[Resim: rQ5zZ7.jpg]

Alıntı

Yeni üretimlerini inceleme fırsatım olmadı, müsait olduğunuzda içini açıp bir kaç fotosunu çekip yayınlarmısınız?

Alıntı

(30-05-2015, 11:37 PM)smith demiş ki: Yeni üretimlerini inceleme fırsatım olmadı, müsait olduğunuzda içini açıp bir kaç fotosunu çekip yayınlarmısınız?

Tabii ki. En kısa zamanda çekip fotoları eklerim.

Alıntı

(30-05-2015, 11:37 PM)smith demiş ki: Yeni üretimlerini inceleme fırsatım olmadı, müsait olduğunuzda içini açıp bir kaç fotosunu çekip yayınlarmısınız?

Sayın smith;
Buyrun birkaç foto çekmeye çalıştım.

[Resim: WnX134.jpg]
[Resim: ZD57yo.jpg]
[Resim: d5Lk9n.jpg]
[Resim: a5n27g.jpg]
[Resim: VVQvjj.jpg]
[Resim: Pq7Pg6.jpg]
[Resim: 3DOYd5.jpg]

Alıntı

Çok teşekkürler.
Aslında ben iç derken silahın mekanizmasını kastetmiştim.Söktüğünüz bir vakit çekersiniz Smile
Son resimde topu sabitleyen mandalın arkasındaki izler derinmi?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi