Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEDEN BİREYSEL SİLAHLANMA
Geçen terlik silah sayılmıştı, bugün baston. Bu gidişte biri bize saldırırsa anadan üryan müdafa yapmak zorunda kalacağız.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sem
[Resim: 8_A72736_E_65_F2_4_EA9_9_CDE_58_EE054_F1_EA5.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Sabri, sezgin63, Ruhsuz, sem, Hakan_, usame
Vergi borcum olmadan ,  % 1 değil de %18 KDV sini ve ekstra vergilerini ödeyrek aldığım silahımı , yeri geldiğinde vatan millet savunması , gerektiğinde ailemi savunma amaçlı , silah tutkumdan dolayı hobi amaçılı kullanmak için  bireysel silahlandım .

Saygılar .

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
sezgin63, PersonalDefence, Ruhsuz, Yasin06, Sabri, batuhanvurall, AsmTR, topraxxx, ThePulchra, maho07, bilakiss, ducak, mimaslan, demirci57
Merhaba değerli forum üyeleri. Uzun zamandır takip ettiğim foruma üyelik bugüne kısmetmiş. Geçtiğimiz perşembe tabanca taşıma ruhsatı için gerekli belgeleri belgeleri teslim ederek başvurumu yaptım. Evrak hazırlama sürecinde beni en çok rahatsız eden konu gittiğim her yerde aynı soruyla karşılaşmak oldu; Ne yapacaksın silahı? İlk defa toplumumuzda silaha karşı ön yargının bu kadar yüksek olduğunu fark ettim. İş bitirme için gittiğim belediyede, hastanede, ticaret odasında, hatta vergi dairesinde bile hep aynı soru. Nerede ise, silah alacağını söylemekten utanır hale getirecekler insanı. Allah tan silahını devir edecek arkadaş polis, emniyette uğraşmadık. Bu forum ve benzeri silah, savunma sanayi forumlarının önemini daha iyi kavramış oldum. Dilerim bu ve benzeri forumlar daha çok kitleye ulaşarak ülkemizde silah kültürünün oluşmasına yardımcı olur. İyi forumlar.

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
Sabri, Gravis_Pro, yyildiz, Mechul, sem, Ruhsuz, mimaslan, Murata, demirci57, baykaralper, ThePulchra, alone61, kurtkan, sezgin63, Gazanfer, TrCiviltary, karaca
Ateşli silahları sevdiğim ve çalışma sistemleri ilgimi çektiği için, bireysel savunmaya önem verdiğim için, gerekirse kendimi ve ailemi savunabilmek için ve yine gerekirse topraklarımızı savunabilmek için silahlandım.
İnsanlar evlerine veya işyerlerine hırsız girdikten hemen sonra gelip 'hırsız alarm sistemi kurdurmak istiyoruz' diyorlar. Başlarına bir olay gelmeden böyle konuları fark etmiyorlar. 'Silah almak istiyorum' demeleri için de sanırım başlarından kendilerini silahla savunmak zorunda kalacakları bir olay geçmesi gerekiyor. Fakat başından böyle bir olay geçen insan bir gün sonra silah alabilecek durumda olmayabilir. Hatta o insan var olmayabilir. Bireysel savunma zaafiyetinin telafisi yok gibidir. Her insan kendini savunma hakkını sonuna kadar kullanmalıdır.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
TrCiviltary

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi