Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Aramızda kaç tane amatör telsizci var ?
Amatör telsizciyim
Amatör telsiz hakkındabilgim var
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aramızdakaç tane amatör telsizci var ?
Lightbulb 
Benim tespit ettiğim forumda ben de dahil 4 adet amatör telsizci olduğu. Amatör telsiz lisansına sahip arkadaşlar buraya yazarlarsa mutlu olurum. Ben hala lisansı yeniletmediğim için eski çağrı işaretimi yazacağım.

Çağrı işaretim : TA2MFK

73'S

Alıntı

25 sene once halk bandi telsizlere merak sarmistim. Bir kac sene de kullandim. Sonra ne yapiyorum ben deyip attim evden.

Alıntı

Benim bildiğim birkaç kişi daha var, ama foruma çağrı işaretlerini yazmaktan imtina ediyorlar. Wink
Saygılarımla.

Alıntı

Tangoalphatwoalphanovemberalpha

73'ler....

Alıntı

Yaklaşık 20 yıldır telsizlerle uğraşıyorum,sıkı bir cb telsizciyim ancak fırsat bulup amatör telsizcilik sınavlarına katılamadım.Halen Tokat'tan merkez istasyon olarak cb cihazla çıkış yapıyorum.Saygılarımla

Alıntı

(22-07-2012, 02:55 AM)voguefalcon demiş ki: Yaklaşık 20 yıldır telsizlerle uğraşıyorum,sıkı bir cb telsizciyim ancak fırsat bulup amatör telsizcilik sınavlarına katılamadım.Halen Tokat'tan merkez istasyon olarak cb cihazla çıkış yapıyorum.Saygılarımla

Memnun oldum.
CB'deki çağrı adınız?

Alıntı

Tokat Topçam Merkez Sn; northwolf eğer zaman zamanda olsa 27.215 frekansında oluyorsanız çok ortak görüştüğümüz kişiler olabilir.Saygılarımla

Alıntı

CB geçmişim malesef pek az. Yakında multi band bir sabit ekipman aldığımda CB'nin tadına da bakmak istiyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Umarım en kısa zamanda kullanmaya başlarsınız ve görüşürüz.Saygılarımla

Alıntı

İnşallah Sn.vougefalcon...

Bu arada sadece bu kadar olmadığımızı biliyorum... Devam arkadaşlar, çekinmeyin.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi