Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çakıların Özellikleri
Çok güzel bir kaynak olmuş sn. 1905sss emeğinize sağlık.

Alıntı

Elinize emeğinize sağlık harika bir paylaşım ..

Alıntı

Doyduğumu hissettim. Elinize sağlık.

Alıntı

Çok güzel bir derleme, emeğinize sağlık
Teşekkürler, Saygılar

Alıntı

Gayet eğitici bir konu olmuş, Teşekkürler.

Alıntı

(20-07-2012, 11:26 PM)baris demiş ki: Çakılar konusunda ancak bilenin özetleyebileceği kadar sade ve damıtılmış bir çalışma.
Bunca görsel de cabası, bilgisayarıma kaydettim, elinize sağlık...
Saygılarımla.

Sn. Barıs,

Mümkünse nasıl kaydettiğinizi öğrenebilir miyim? Ben de arşivlemek isterim.

Alıntı

(15-09-2014, 11:37 PM)Fantiko demiş ki: Sn. Barıs,

Mümkünse nasıl kaydettiğinizi öğrenebilir miyim? Ben de arşivlemek isterim.

Firefox'ta menüden sayfayı kaydet'i seçip, altta tüm web sayfası dediğinizde html olarak bilgisayarınıza sayfa kaydediliyor, içindeki tüm görseller de bir alt klasörde depolanıyor.

Böylelikle internet bağlantınız olmadığı zaman da açıp sayfayı inceleyebiliyorsunuz, sayfa silinse de elinizde kopyası kalıyor.

Bir diğer seçenek te, Adobe PDF creator gibi programlar ile sayfaının baskısını alıp, PDF yapmak. O daha derli toplu oluyor ama görselleri sonradan aradan çıkarmak daha zor.

Saygılarımla.

Alıntı

Bu kadar net ve yalın bilgi güzel fotoğraflarla birleşince harika bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.
Saygılarımla

Alıntı

Sn. Barıs,

Evet adobe pdf creator'ı bazen kullanıyordum ama firefox'un sayfayı kaydet seçeneğini daha yeni öğrendim. Güzel bir şeymiş, resimleri tek tek indirmeye de gerek kalmıyor.

Alıntı

Konu eski ancak ben foruma yeni üye olduğumdan her şeyi yeni keşfediyorum.Altta resimlerini eklediğim bıçaklardaki gibi tırtıklar,delikler ve boş kanallar ne işe yarıyor ? 

[Resim: 11111.jpg]

[Resim: 22222.jpg]

[Resim: 333333.png]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi