Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çakıların Özellikleri
Sn. 1905sss

Çok güzel bir konu hazırlamışsınız.Emeğinize sağlık.

Saygılarımla...

Alıntı

Sn. 1905sss sizin gibi bir bıçak sevdalısından beklenen güzel bir rehber olmuş ellinize sağlık. Saygılar..

Alıntı

Şahane bir çalışma oluş. Elinize sağlım.

Alıntı

Sanki hiçbir konudan bihabermiş gibi, oturup en ufak detayına kadar inceledim ve zevk duydum. Harika bir yazı olmuş, elinize sağlık.

Alıntı

Forumda artık zorlukla gördüğümüz bilgi içeren ender çalışmalardan biri olmasının yanında içerik ve çalışma olarakda mükemmel. Her an elimizin altında bulundurduğumuz çakılarımızı daha iyi tanımamızı sağladı. Elinize sağlık.

İyi günler.

Alıntı

Çok başarılı bir çalışma tebrik ederim.

Alıntı

Size çakı bıçak konusunun üstadı diyebiliriz sanırım. Elinize emeğinize sağlık Sn. 1905sss.

Alıntı

(20-07-2012, 10:14 PM)1905sss demiş ki: Değerli dostlar,

Hatalarım, eksiklerim vardır mutlaka. Sonuçta amatörce hazırlanmış bir konu. Düzeltirseniz, eklerseniz sevinirim. Resimleri forumumuzdan, kendi çektiklerimden, onlarca yabancı forumdan, netten toparladım.

Sevgiler,

Affınıza sığınarak, konu içeriği ile ilgisi yok ama üzerinde SÜR MENE yazan çakının sahte olduğunu da söyleyeyim.

Saygılar

Alıntı

Bende sizlere teşekkür ederim Sn dostlarım.

Sn merak bugün bir tezgahta çakılar gördüm. Gittim inceledim biraz. Aynen resimde ki gibi bir Sürmene çakı gördüm. İki bıçağı vardı. Büyük bıçağı açtım sonra kapatmaya çalıştım kapanmadı, diğer bıçağın üstüne bindi. Ne kadar dandik dedim. Sonra acaba bunun da sahtesi olur mu diye düşündüm. Şimdi de siz dediniz. Valla ben yöresel çakılar konusunda çok bilgili ve ilgili değilim. Ama 15 - 25 TL civarına her yerde Sürmene yazan çakılar satılıyor. Vallahi hangisi sahte bilmiyorum doğrusu Smile

Alıntı

Çok güzel bhir derleme olmuş.Bahsedildiği gibi işinin ehli birinin özetleyebileceği sadelikte , güzel bir paylaşım.Elinize sağlık.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi