Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi revolver???
(18-07-2012, 07:04 PM)HAKANCN demiş ki:
(18-07-2012, 06:13 PM)tirendaz demiş ki: Samimiyetinize istinaden...
O halde üç kuruşluk zevkim ve fikrimdir ama 686 ve hele Python hemen hiçbir kozmetik modifikasyona ihtiyacı olan silahlar değildir. Hoş, Sarsılmaz'da olup da bu iki silahda olmayan neyi gördünüz, pek anlayamadım. Olsa olsa kabza kapaklarını değiştirmek isteyebilirsiniz. Orijinal bir Python veya S&W gibi bir silahın kaplamasını değiştirmek isteyeceğinizden emin misiniz? Kaldı ki zevkinize göre bir kaplama vs. zaten firma tarafından temin ediliyor.
Nacizane önerim, birinden birini alın ve uzun yıllar sefasını sürün.
Saygılarımla

Nasıl yani sn. tirendaz S&W 686' yı firmaya rica etsem toplu tutma parçasını ve toplu açma parçasını (adını bilmediğimden böyle yazdım) siyah krom kaplarlar mı?

Eğer öyle oluyorsa 1 yıl sonra 686' mı elime alacağım... (maddiyattan dolayı)

Size kendi paranizla ne yapmaniz veya ne almaniz gerektigini soylemek kesinlikle haddime dusmez ama yinede silah alma sebebinizi ve almak istediginiz silah konusunu tekrar bir dusunseniz iyi olur diye dusunuyorum sn. HAKANCN.
Lutfen yanlis anlamayin, ben sadece nacizane fikrimi belirtmek istedim.
Istediginiz silaha kavusmaniz dilegiyle,
Saygilar,

Alıntı

Hayır kesinlikle öyle değil sn. bilal58; silah alacak param var ama onu bir bahane olsun diye söylemiştim sadece... Aslına bakacak olursanız (sizi bir aile olarak gördüm ve bu yüzden açıklıyorum) MKE' ye bir yıldan kısa bir süre içinde yeni bir 686 postası gelmeyeceği için söyledim eğer bir yıl sonra da gelmez ise bu sefer ABD' den ya bir arkadaş aracılığıyla firmadan sıfır kutusunda aldıracağım yada ben Amerika' ya uçup 686' mı kendi zevkime göre kaplatıp (eğer kaplıyorlarsa) 686' mı alıp geleceğim memleketime... (bunun nedeni de 2. ele güvenemediğimdir...)

Alıntı

Sn. HAKANCN, siz bence uçup gidin Amerika'ya. !

Alıntı

Bu uçup gitmek ''defol git'' anlamında mı yoksa ''git 686' nı al gel'' anlamında mı anlamadım sn. baracuda77. !

Alıntı

Smith&Wesson uzun zamandır ihracat lisansı alamıyor.Epeyce bir zaman oldu.Bu nedenle ABD dışında hiç bir yere silah satamıyor.Bu sürecin ne kadar süreceğini bilen yok.İnsanların söyleyebilecekleri yalnızca spekülasyon olur.İzin alınsa da ha deyince bir silah gelmiyor.

Forumu karıştırırsanız HS 2000 nin macerasını okursunuz ve bu hikaye ha bugündü haa yarındı derken 6 ayı aştı.

Bir sene sonra SW ler gelecek lafı belki çok iyimser bir laf olabilir.Muhtemelen buna istinaden bu laf söylendi.

Alıntı

Bir yıl sonra MKE' ye S&W 686 gelir diye düşünüyorum sn. madenci08; şayet gelmeyecek olursa daha öncede söylediğişm gibi ya bir arkadaş vasıtasıyla yada bizzat kendim Amerika' ya gidip alacağım 686' mı. Fakat ne yazık ki şu ana kadar bana hiç kimse görüntüyle ilgili bir fikir vermedi...

Alıntı

Sn. Hakancn

S&W ve Colt görüntü olarak herkezin beyendiği silahlardır. Eğer Amerikaya gidip silah alacaksanız 686'dan daha kıymetli modeller onlardan birini almanız daha mantıklı olur. 686 Türkiye'de bulabileceğiniz bir tabanca neticede

Alıntı

(18-07-2012, 07:26 PM)HAKANCN demiş ki: Hayır kesinlikle öyle değil sn. bilal58; silah alacak param var ama onu bir bahane olsun diye söylemiştim sadece... Aslına bakacak olursanız (sizi bir aile olarak gördüm ve bu yüzden açıklıyorum) MKE' ye bir yıldan kısa bir süre içinde yeni bir 686 postası gelmeyeceği için söyledim eğer bir yıl sonra da gelmez ise bu sefer ABD' den ya bir arkadaş aracılığıyla firmadan sıfır kutusunda aldıracağım yada ben Amerika' ya uçup 686' mı kendi zevkime göre kaplatıp (eğer kaplıyorlarsa) 686' mı alıp geleceğim memleketime... (bunun nedeni de 2. ele güvenemediğimdir...)

Sn. Schumacher

Fikriniz için teşekkür ederim ama ;...bunun nedeni de 2. ele güvenemediğimdir... Undecided Bir sorum olacak sn. tirendaz' ın ''Kaldı ki zevkinize göre bir kaplama vs. zaten firma tarafından temin ediliyor.'' sözüne kafam takıldığı için tekrar soruyorum kendi zevkime göre parça kaplamasını fabrika kendisi yapıyor mu???

Alıntı

İlla ki revolver olacaksa hemde Amerika'dan getirme şansı varsa 686 'da neymiş?

Korth var,Manurhin var...

Alıntı

(19-07-2012, 10:51 AM)glock demiş ki: İlla ki revolver olacaksa hemde Amerika'dan getirme şansı varsa 686 'da neymiş?

Korth var,Manurhin var...

Gönül bu ota da konaaar ...' da Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi