Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi revolver???
(18-07-2012, 02:44 PM)HAKANCN demiş ki: Sn. arkadaşlarım, ustalarım;

Bir revolver almaya karar verdim ama yakın zamanda ama gelecek zamanda mutlaka alacağım. Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli aklında üç tane model var aralarından bir tanesini seçip almam gerekiyor. Lütfen fikirlerinizi paylaşın.
TEŞEKKÜRLER...

Dediğiniz özellikler için bence revolver yerine Desert Eagle alın Sn HAKAN CN. Görüntü ve ses anlamında efsanedir ve tahminimce elinizde gören herkes "bunu nereden buldun abi" diyecektir. Desert Eagle yarı otomatik olsa da nasılsa mermi kapasitesi itibari ile revolvere yakın. Param çok diyorsanız bir bakın. Modifiyeye falan da gerek yok.

Alıntı

(18-07-2012, 04:18 PM)baris demiş ki:
(18-07-2012, 04:02 PM)HAKANCN demiş ki: Blush sn. arkadaşlarım aslına bakarsanız sarsılmaz alacağımdan değil, eğer sarsılmazın şeklini beğendiğinizi söyleseydiniz s&w 686 sarsılmaz gibi bodifiye yapacağımdan dolayı sarsılmazın fotoğrafını koymuştum. Beni mahcup ettiniz ama bir insansan bu kadar da ezilmez ki canıııım. Sad ,Big Grin Big Grin Big Grin

Lütfen forum kurallarını bir daha okuyup, hitap şeklinize ve uslubunuza dikkat ediniz, aksi takdirde yaptırım uygulayacağız.

Saygılarımla.

Özür dilerim sn. baris bir daha olmaz .

(18-07-2012, 04:22 PM)asc demiş ki:
(18-07-2012, 02:44 PM)HAKANCN demiş ki: ... Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli ...

Sn.HAKANCN, bu nasıl?
[Resim: Revolver_FINISHED_01_by_The_5.png]

Üzgünüm sn. asc bu aynı bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi, benim göz zevkime pek uymadı... Sleepy

(18-07-2012, 04:24 PM)waffenliebe demiş ki:
(18-07-2012, 02:44 PM)HAKANCN demiş ki: Sn. arkadaşlarım, ustalarım;

Bir revolver almaya karar verdim ama yakın zamanda ama gelecek zamanda mutlaka alacağım. Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli aklında üç tane model var aralarından bir tanesini seçip almam gerekiyor. Lütfen fikirlerinizi paylaşın.
TEŞEKKÜRLER...

Dediğiniz özellikler için bence revolver yerine Desert Eagle alın Sn HAKAN CN. Görüntü ve ses anlamında efsanedir ve tahminimce elinizde gören herkes "bunu nereden buldun abi" diyecektir. Desert Eagle yarı otomatik olsa da nasılsa mermi kapasitesi itibari ile revolvere yakın. Param çok diyorsanız bir bakın. Modifiyeye falan da gerek yok.

sn. waffenliebe fikir verdiğiniz için teşekkür ederim ama ben sadece revolver' a odaklanmış durumdayım ...
(18-07-2012, 04:02 PM)HAKANCN demiş ki: Blush sn. arkadaşlarım aslına bakarsanız sarsılmaz alacağımdan değil, eğer sarsılmazın şeklini beğendiğinizi söyleseydiniz s&w 686 sarsılmaz gibi bodifiye yapacağımdan dolayı sarsılmazın fotoğrafını koymuştum. Beni mahcup ettiniz ama bir insansan bu kadar da ezilmez ki canıııım. Sad ,Big Grin Big Grin Big Grin

değerli arkadaşlarım sanırım mesajımı insansan yazısı yüzünden yanlış anladınız ben aslında oraya insan da yazacaktın tekrar özür dilerim Blush BlushBlushBlushBlushBlush

Alıntı

Ben bu goruntu meselesine takildim,acaba silahi dugun dernek islerinde mi kullanmayi dusunuyorsunuz?

Alıntı

S&W 500 alın işin sonu silahdiyarında bir kaptırmatörde olması lazım 10000 dalırs istiyordu galiba

http://www.smith-wesson.com/webapp/wcs/s...rrorView_Y

Alıntı

Hayır; sn. wildeagle sadece poligon için ve kişisel savunma için. (Şimdi siz bana bu silahlar ağırdır diyebilirsiniz ama ben sw 500 bile taşırım fakat ben bu üçünden birini düşünüyorum; 3 görüntü 2 marka COLT ve S&W...

Alıntı

Sn.HAKANCN;

Verdiğim linkleri takip edin,sondan başa açılmış faydalı konuları tamamiyle inceleyin,coğu fikriniz değişeçek buna canı gönülden inanıyorum.

Resimlerini koyduğunuz silahlar koleksiyon ve zevk amaçlı parçalardır.Onlarla savunma söz konusu bile olamaz.

Üzerinizde taşımanız bir sıkıntı,kılıftan kütleye hadisesi başka bir dert sıkıntıdır.

Buyrun linkler;

http://www.tabancatufek.com/forum2/forum...php?fid=73

http://www.tabancatufek.com/forum2/forum...php?fid=67

İyi forumlar.

Alıntı

"... Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli ... Lütfen fikirlerinizi paylaşın."
Hayatınıza başka herhangi birşeyi sırf kriterlerle aldınız mı, merak ettim.
Yok, şaka yapıyorsanız -alay ediyorsanız diyemedim- pek komik değil.
Çok küçük bir ihtimal ama ciddi iseniz.... Ciddi misiniz? Şu sorduğunuz soruda sizce çok ağır bir mantık hatası yok mu?

Alıntı

(18-07-2012, 05:47 PM)tirendaz demiş ki: "... Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli ... Lütfen fikirlerinizi paylaşın."
Hayatınıza başka herhangi birşeyi sırf kriterlerle aldınız mı, merak ettim.
Yok, şaka yapıyorsanız -alay ediyorsanız diyemedim- pek komik değil.
Çok küçük bir ihtimal ama ciddi iseniz.... Ciddi misiniz? Şu sorduğunuz soruda sizce çok ağır bir mantık hatası yok mu?

Hayır sn. tirendaz mantık hatası yok ve gayet ciddiyim...
Bu konuyu ilk yazarken sadece görüntü için düşünüyordum doğru; fakat yazdıktan sonra birkaç telefon görüşmesi yaptım ve görüştüğüm herkes ''sakın yerli bir firmadan tabanca alma, pişman olursun, silah bu kardeşim bir tane alırsın yanından hiç ayırmazsın'' diyerek bu doğru mantığı aşılamayı başardılar ve eğer bir arkadaşım çıkıp sarsılmaz' ın görüntüsü güzel derse bende S&W 686 alıp aynı SARSILMAZ SR38 gibi modifiye edeceğim ve öyle kullanacağım...

Alıntı

Samimiyetinize istinaden...
O halde üç kuruşluk zevkim ve fikrimdir ama 686 ve hele Python hemen hiçbir kozmetik modifikasyona ihtiyacı olan silahlar değildir. Hoş, Sarsılmaz'da olup da bu iki silahda olmayan neyi gördünüz, pek anlayamadım. Olsa olsa kabza kapaklarını değiştirmek isteyebilirsiniz. Orijinal bir Python veya S&W gibi bir silahın kaplamasını değiştirmek isteyeceğinizden emin misiniz? Kaldı ki zevkinize göre bir kaplama vs. zaten firma tarafından temin ediliyor.
Nacizane önerim, birinden birini alın ve uzun yıllar sefasını sürün.
Saygılarımla

Alıntı

(18-07-2012, 06:13 PM)tirendaz demiş ki: Samimiyetinize istinaden...
O halde üç kuruşluk zevkim ve fikrimdir ama 686 ve hele Python hemen hiçbir kozmetik modifikasyona ihtiyacı olan silahlar değildir. Hoş, Sarsılmaz'da olup da bu iki silahda olmayan neyi gördünüz, pek anlayamadım. Olsa olsa kabza kapaklarını değiştirmek isteyebilirsiniz. Orijinal bir Python veya S&W gibi bir silahın kaplamasını değiştirmek isteyeceğinizden emin misiniz? Kaldı ki zevkinize göre bir kaplama vs. zaten firma tarafından temin ediliyor.
Nacizane önerim, birinden birini alın ve uzun yıllar sefasını sürün.
Saygılarımla

Nasıl yani sn. tirendaz S&W 686' yı firmaya rica etsem toplu tutma parçasını ve toplu açma parçasını (adını bilmediğimden böyle yazdım) siyah krom kaplarlar mı?

Eğer öyle oluyorsa 1 yıl sonra 686' mı elime alacağım... (maddiyattan dolayı)

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi