Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi revolver???
confused 
Sn. arkadaşlarım, ustalarım;

Bir revolver almaya karar verdim ama yakın zamanda ama gelecek zamanda mutlaka alacağım. Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli aklında üç tane model var aralarından bir tanesini seçip almam gerekiyor. Lütfen fikirlerinizi paylaşın.
TEŞEKKÜRLER...

SMİTH&WESSON 686

[Resim: 3425893-sw686new.jpg]

COLT PYTHON

[Resim: Pythstainless6f.jpg]

SARSILMAZ SR38

[Resim: 12052011516.png]

Alıntı

Sn.Hakancn

3. Seçenekteki silahı neden koyduğunuzu öğrenebilirmiyim?

Alıntı

(18-07-2012, 02:54 PM)Schumacher demiş ki: Sn.Hakancn

3. Seçenekteki silahı neden koyduğunuzu öğrenebilirmiyim?

Kendisininde belirttigi uzere sadece goruntusu icin herhalde Sad
(goruntu icin silah almak ayrica bir tartisma konusu zaten)

Alıntı

Sn. Üyemizinde

İmzası da konu ile tam alakalı

Alıntı

Sn.HAKAN CN, görüntü tamamen sizin bakış açınızla alakalı bir durum. Bu na bizler nasıl karar verebiliriz ki? Gönlünüze göre seçim yapmanız dileğiyle.

Alıntı

Goruntu icin silah almak...
''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmek icin silah almak...

Alıntı

Bu forumda silahların görüntüsüne bakıp size tavsiye verebilecek kültürde üyemiz olduğunu sanmıyorum, artık ne alırsanız hayırlı olsun.

Alıntı

Blush sn. arkadaşlarım aslına bakarsanız sarsılmaz alacağımdan değil, eğer sarsılmazın şeklini beğendiğinizi söyleseydiniz s&w 686 sarsılmaz gibi bodifiye yapacağımdan dolayı sarsılmazın fotoğrafını koymuştum. Beni mahcup ettiniz ama bir insansan bu kadar da ezilmez ki canıııım. Sad ,Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

(18-07-2012, 04:02 PM)HAKANCN demiş ki: Blush sn. arkadaşlarım aslına bakarsanız sarsılmaz alacağımdan değil, eğer sarsılmazın şeklini beğendiğinizi söyleseydiniz s&w 686 sarsılmaz gibi bodifiye yapacağımdan dolayı sarsılmazın fotoğrafını koymuştum. Beni mahcup ettiniz ama bir insansan bu kadar da ezilmez ki canıııım. Sad ,Big Grin Big Grin Big Grin

Lütfen forum kurallarını bir daha okuyup, hitap şeklinize ve uslubunuza dikkat ediniz, aksi takdirde yaptırım uygulayacağız.

Saygılarımla.

Alıntı

(18-07-2012, 02:44 PM)HAKANCN demiş ki: ... Benim için kalite ve üstünlük pek önemli değil. Sadece karşıdan bakılınca ''Abi ne güzel bir alet ya nerden buldun bunu'' dedirtmesi önemli ...

Sn.HAKANCN, bu nasıl?
[Resim: Revolver_FINISHED_01_by_The_5.png]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi