Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Cougar 8000 FT vs 8000 F
8000 FT
8000 F
[Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8000 F vs 8000 FT! Karar veremiyorum!
Sn. Kyolic ben hem ağırlık dengesi hem görünüm olarak beğendiğim için FT modeli aldım.
Siz F modelinin görünümünü beğeniyorsanız hiç düşünmeyin derim.
Aldığınız silah kendini sevdirecek zaten endişeniz olmasın.
FT nin rayının keskinliği konusunda da doğru kılıfla sorun teşkil etmez diye düşünüyorum. Bende etmiyor en azından. Bazen 15-16 saat taşıdığım oluyor bir sıkıntı hissetmedim.
Fotoğrafları bileydim DSLR bir makinayla daha uygun bir ışıkta çekerdimBlush
Vereceğiniz kararın ve alımın hakkınızda hayırlı olması dileğiyle.
Saygılarımla.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn. Carbine. Smile

Kesin kararımı verdim. 8000 F'i alıyorum.

Yardımı dokunan herkese canı gönülden teşekkür ederim. Smile

Alıntı

Özür dilerim Pişmiş aşa su katmış gibi olucağım ama stoeger biraz kaba bir silah değilmi
İlla yerli bir silah dıyorsanız Tisaşa da bakmanızı öneririm. Çok daha kibar 9mm seçenekleri var sanki.
Saygılar

Alıntı

Sn eskici, kibarlık göreceli olabilir belki ama Stoeger'in çok çok daha fazla atım adetlerine ulaşabildiği kesin bir gerçek. İlgili konu başlıklarına bakarsanız sizde de bu fikir oluşacaktır.
Saygılar

Alıntı

Sn. İhtiyar stoegerin kabalığı biraz görecelikten çıkmış gibi sanki. Ayrıca yılda atacağınız 200 adet mermi. Amerika şartlarında olsak hadi belki ama çok mermi atacağım diye takoz taşımaya da gerek varmı acaba.
Saygılar

Alıntı

Stoeger takoz ise, onerdiginiz tisas'in cok kibar modeli ne olacaktir? Zigana?Smile Tipine gore silah secmek yanlis birsey, ama tipsiz bir silahada guzel demek cok daha buyuk bir yanlis.
[Resim: 65.jpg]
[Resim: StoegerCougar1.jpg]
Bircok ulkede kendini ispatlamis boyle bir model, diger silah markalarina gore uygun fiyata alma imkani var. Turkiye'de yasasam hic dusunmeden alacagim ilk tabanca olurdu.
[Resim: 634696450673523416hqc05w4a.jpg]

Alıntı

Bende 8000ft almaya karar verdim.Ama bir türlü satış temsilcisine ulaşamadım. Gitmeden önce stok durumunu öğrenmek istiyorum.Acaba ilgili numarayı bilen var mı? Varsa özelden ulaştırabilir mi?

Alıntı

(13-01-2017, 08:35 PM)hodlu08 demiş ki: Bende 8000ft almaya karar verdim.Ama bir türlü satış temsilcisine ulaşamadım. Gitmeden önce stok durumunu öğrenmek istiyorum.Acaba ilgili numarayı bilen var mı? Varsa özelden ulaştırabilir mi?
Ankara Mke içi Soeger satış
Gazi Göçer
0312 213 8266
0507 203 8513

Geçen hafta Mke'deydim stokta herhangi bir sıkıntı yoktu.

Alıntı

Sadece iki model arasında kıyaslama yaparsak, taşıma için FL, bulundurma için F modeli daha uygun gibi. Kişisel görüşüm ise kolluk kuvveti değilseniz ve 15 merminin 15'inede ihtiyacınız olmayacaksa daha hafif ve daha taşınabilir olan FT modelini tercih ederdim.
Selam ve dua ile.

Alıntı

Sn.adalet, Cougar8000FT modeli de tıpkı F modeli gibi 15+1mermi kapasitelidir. FT'nin F modelinden tek farkı picatiny aksesuar rayına sahip olmasıdır. Bu ray özellikle kılıfsız taşımada oldukça rahatsız edicidir. Aksesuar takmaya niyetiniz yoksa F modeli taşıma konforu yönünden FT ye daha üstündür.

Tahmin ediyorum siz FL modelinden bahsetmeye çalışıyorsunuz. FL ise 13+1 kapasiteli olan ve kabze boyu F ve FT modellerinden daha kısa olan modeldir.

Saygılarımla

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
fbalun, 1905sss, PersonalDefence, hunter 12, fuat_61, Yasin06, ugurucar57

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi