Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger's Double Defense
(17-07-2012, 07:15 PM)harun demiş ki:
(17-07-2012, 05:47 PM)glock demiş ki: Supernova tactical 14'' bakınayım dedim oda yok.Smile

Baktırtalım... Cool

Sn.harun;

Üç aşağı beş yukarı M2 veya M4 fiyatı çıkmasın sonra.Smile

Alıntı

(17-07-2012, 12:22 PM)harun demiş ki:
(17-07-2012, 03:40 AM)jagd demiş ki: Sn Glock
Stoeger'ın çifte ve süperpoze modelleri brezilyada üretiliyor ,bu nedenle Türkiyeye gelme ihtimali sıfıra yakın bence .Hem ürünün üstüne eklencek maliyet/bürokrasi vb . hemde bu maliyete rağmen nasıl rekabet edeceği sorusu nedeniyle getirilmiyor bence.

Doğru, normalde getirmez. Ancak memleketteki dağıtımcısı Komando Av sipariş verirse getirtir. Ama zaten Stoeger'in burada üretilen tüfekleri bile iç pazarda yılda 3-5 tane satarken, ticari mantık bu markanın ithalatını yapmaz. Bir gün Sn. ilksurfer alırsa, biz de buradan bakarız resimlerine...Tongue

Sn. Harun

Yeterli talep gelirse bu tüfeklerin ithal edilmesi mümkün olur mu?

Forumda isteyenler olduğunu biliyorum ne dersiniz.

Saygılar.

Alıntı

Öncelikle Stoeger ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Belirttiğiniz Double Defense ve Couch Gun modelleri Brezilya da Amerika pazarı için özel üretilmektedir.
Yeterli istek/sipariş olduğu takdirde yurt içine de sağlanabilir.
Bu konuda siparişlerinizi/isteklerinizi Komando AV bayii 'ne iletebilirsiniz.
Saygılarımızla

Alıntı

Yabancı ülkeler için üretilen bir malın,yasal sınırlaması yok ise,yurt içine sevkinde yeterli istek/sipariş miktarına bakılmamalı.

Alıntı

(14-03-2013, 10:20 AM)StoegerTR demiş ki: Öncelikle Stoeger ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Belirttiğiniz Double Defense ve Couch Gun modelleri Brezilya da Amerika pazarı için özel üretilmektedir.
Saygılarımızla

Sn. StoegerTR

Komando Av yetkilisine iki ay kadar önce konuyu ilettim ama olumlu yanıt alamadım.

Saygılar.

Alıntı

Öncelik ile hoş geldiniz.

Sizlerin açıklamalarını daha önce okumak isterdik. Önce bayilik sisteminde görüştüğümüz kişilerin asıl görevini ve yetkisini öğrenelim.

Yaptığınız kampanyaları, bir türlü gelemeyen ürünleri, yardım ve sonuçlarını sizden öğrenelim. Sizi yakalamış iken herşeyi sormamız uzun süreceğinden, koskoca Stoeger Türkiye müşteri hizmetleri şikayetimizi, siparişimizi alıp bize bayi üzerinden mi dönecek ?

Artık ürünleriniz hakkında sorduğumuz soruların cevaplarını, sınırlı sayıdaki bayinizden, kısa sürede net olarak(!) alacağımızı anlıyoruz.

Başarılı, bol kazançlı yatırım yapmanız umudumuzla.

Alıntı

Bu konu ile ilgili geri bildirimleriniz bizim için gerçekten önemli. Görebildiğimiz kadarı ile bazı bilgiler karşılıklı doğru aktarılmamış.
Sonuç olarak yurt içinde dağıtıcımız yoluyla size ulaşabiliyoruz.
Elimizden geldiğince size bilgi vermeye çalışacağız.
İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

Alıntı

(14-03-2013, 10:20 AM)StoegerTR demiş ki: Öncelikle Stoeger ürünlerine olan ilginiz için teşekkür ederiz. Belirttiğiniz Double Defense ve Couch Gun modelleri Brezilya da Amerika pazarı için özel üretilmektedir.
Saygılarımızla

Sn.StoegerTR, hoşgeldiniz efendim.Daha önce P350 D modeliyle ilgilenmiş ve forumumuzda da ilgili bir konu başlığı açmıştım.
Böylesine büyük ve nitelikli bir forumun aktif üyesi olmanız, şirket reflexlerinizi mutlaka olumlu etkileyecektir.Temsil ettiğiniz marka bence başarılı bir marka.

Saygılar...

Alıntı

(15-03-2013, 04:06 PM)sarp kılıç demiş ki:
Saygılarımızla

Sn.StoegerTR, hoşgeldiniz efendim.Daha önce P350 D modeliyle ilgilenmiş ve forumumuzda da ilgili bir konu başlığı açmıştım.
Böylesine büyük ve nitelikli bir forumun aktif üyesi olmanız, şirket reflexlerinizi mutlaka olumlu etkileyecektir.Temsil ettiğiniz marka bence başarılı bir marka.

Saygılar...

Sayın sarp kılıç açmış olduğunuz konuyu zevk ile takip etmiştim. Büyük şirketlerinde reflekslerindeki bazı zayıflıklardan dolayı, siz tercihinizi yanılmıyorsam, ürünün belirsizliği yüzünden, bu yıl 8 ocak gibi bende birçok forumdaşımız gibi yakın zamanda Winchester'den yana kullandım.

Firma neden sorusunu sorgulamalı...

Saygılar.

Alıntı

Yeni silah kanunu ile, 3 den fazla fişek alan silahlar yasaklanacağından dolayı, bu tip silahlar çok yaygınlaşacak. bende bir tane alacağım veya yaptıracağım. Şimdiden araştırmalara başladım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi