Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser M 03
Stok konusunda haklısınız tabı efendım.Kimse elindeki fazla malı depoya doldurup saklamak istemez (bu devlette olsa)Biran evvel eritmek ister .Ama Türkiye şartları da malüm.Ruhsat-mermi-dürbün-turizm av kotası fiyatları ve birde bunun üstüne bilmem kaç dolar silah eklenınce en az 20-25.000 e çıkıyor.Ama bakınız bir CZ-550 makul fıyatlarla vatandaşa sunuluyor kaç sezondur stoklar hemen eriyor.(bu tabi mümessillerin suçu değil devlet politikası)demek ki bıraz hesaplı olsa mke hazretlerinin elinde stokta malı kalmayacak.Ben yıllardır bu siteden defalarca seslendım.Gelin birlik olalım ki diri olalım.Boşu boşuna devlet fonlarına o kadar paraları vermeyelim diye.Burada yurt dışında yaşayan arkadaşların tuzu biraz kuru tabi.Bizim 6-7.000 dolara aldığimiz 2.3 ü sınıf sılah ları orda 500-600 dolara alıyorlar.Burda derdi çeken biziz.Birlik beraberlik sağlayacak olan Türkiye de biz ler olmalıyız.Lütfen ama lütfen başimizi ellerimizin arasına alip tekrar tekrar düşünelim dostlar.Bizim almandan amerikalıdan neyımız eksık yav.Selam saygıyla.b civan

Alıntı

Mauser ler Mke de dibe vurmuş.Yeni parti ne zaman dersiniz acep dostlar.Ve bu partide M-12 lerde olacakmı?b civan/Yusufeli.

Alıntı

Slm.Sn CivanBaşkan,

MKEK deki Mauser stokları ne yazıkki sanıldığı gibi okadar dibe vurmuş değil, ve anlaşılıyorki piyasa artık doymuş gibi. Ancak çok daha ucuz markalar gelirse satma imkanı olabilir diye düsünüyorum. Tabiki bunların hiç birisi Batı Avrupa imalatı olamaz. Eh zaten bizdeki mühimmat istihkakınıda göz önüne alırsak insan bir yerde pahalı silaha ne gerek var diye düşünmeden edemiyor.

Saygılar,
Nüvit Rodop

Alıntı

Sn üyeler Mauser M 03 ile ilgili teknik değerlendirme yazımı bitirmek üzereyim.En kısa sürede resimler ile birlikte yayınlanacaktır.Bir faydası olursa mutluluk duyarım.

Alıntı

Nüvit bey özür dilerim.Ben mke nin sitesine bakıyorum Mauser ler yok.30,06.spr ler yok.Arkadaşlar var diyor.Ben mi bakmasını bilmiyorum beceremiyorum acaba.Eski siteyemi bakıyorum yoksa.Onun için Mauser ler dibe vurdu diye yazdım yani bitti tekrar gelecek mi veya ne zaman gelecek anlamında yanliş anlaşilmasın lütfen.

Alıntı

(06-05-2013, 10:25 PM)CivanBaşkanYUSUFELİ demiş ki: Ben mke nin sitesine bakıyorum Mauser ler yok
Sn.CivanBaşkan Mauser'lerin MKE adresi burada. Hem de beş çeşit:
1 - 308 WIN. M-03 BASIC
2 - 30,06 SPR. M-03 BASIC
3 - 8X57 IS M-03 BASIC
4 - 30,06 SPR. M-03 EXTREME SYNTHETIC
5 - 8X57 IS M-03 EXTREME SYNTHETIC

Alıntı

Tşk sy asc zahmet oldu şimdi buldum.

Alıntı

Merhabalar,,,

Arkadaşlar yurt dişinden M12 mauser almak istiyorum bu konuda bana bilgi verebilir misiniz nasıl yon çizmem gerek veya bu silahlardan M12 M03 M98 hangisi daha iyi domuz ve teke avları için.

Saygılarımla...

GSM: 538 674 99 11
oktay.dogann1903@gmail.com

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi