Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser M 03
(22-01-2013, 06:15 AM)legedena demiş ki: Gözünüz aydım mauser er MKE de satışda.

6442 Dolares Wink Henüz işe başlamamış birisinin (ben) bu rakamı TL' ye çevirmesi bile epey zaman alıyor.. Yaklaşık 11.500 TL.. Alan hayrını görsün.

Alıntı

(22-01-2013, 12:08 PM)loclu demiş ki:
(22-01-2013, 06:15 AM)legedena demiş ki: Gözünüz aydım mauser er MKE de satışda.

6442 Dolares Wink Henüz işe başlamamış birisinin (ben) bu rakamı TL' ye çevirmesi bile epey zaman alıyor.. Yaklaşık 11.500 TL.. Alan hayrını görsün.

+1

Şahsi kanaatim; kalın namlulu olmadıktan sonra, standart av namlulu bir tüfeğin markası ha X olmuş ha Y.
Blaseri tenzih ederim. Yeni parti Blaserların namluları hakkında bir fikrim yok ama sıkı bir domuz avcısına o mekanizma çok domuz vurdurur.

Alıntı

Öyle olan da var Sn.Yavuzhan.
http://www.nuvgun.com/index.php/silahlar...yapim.html

Alıntı

Tam da demek istediğim böyle birşey...

Peki MKEK' deki Blaser' ların namlusu nasıl acaba? Uzun mesafe çalışmaya elverişli midir?

Thomas Haugland' ın kullandığı namludan değildir değil mi? Smile

Alıntı

Mke deki Blaserlar da ince av namlulu.Anca 223 kalibre olanın namlu içi ince namlu dışı standart olması ve kalibrenin Harmonic Vibrasyonu düşük olduğu için daha derli toplu grupman yapar.Ama istediğimiz türde Blaser Sn.Kaptımatör de var.Fiyat alışıldık aynı.
http://www.nuvgun.com/index.php/silahlar...s-r-8.html

Alıntı

Arkadaşlar en acilinden en kısa zamanda sizlerden m-03 lerin fotolarını bekliyoruz lütfen.Hiç olmazsa fotolardan seyredelim.

Alıntı

Arkadaşlar.Mauser in tabancalarından bahsetmedik.Üretilmiyor mu?Türkiye ye gelecek mi bilginiz varmı?

Alıntı

Aslında bu soruyu Sayın Nüvit Bey'in cevaplamasını rica etsek. Lütfederlerse memnun oluruz.

Alıntı

İyi akşamlar Sn. CivanBaşkan,
Ne yazıkki Mauser in tabanca üretmek gibi bir planı şimdilik yok gibi görünüyor. Zaten MKE de satılan son parti Mauser tabancalar fason yapım idi. Sanırım Macaristanda imal edilmişler, ve sonradan Mauser oluvermişlerdi.

Saygılar,
Nüvit Rodop

Alıntı

Teşekkür ederim nüvit bey merak işte.b civan

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi