Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK Silah Satış Listesi?
12-07-2012, 05:27 PM (Bu Mesaj 12-07-2012 05:35 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : lupus.)
MKEK Silah Satış Listesi?
Yeni katılımcı olarak forumdaki herkese merhaba.
Taşıma ruhsatımı yeni aldım ve silah almak için karar aşamasındayım. Mkek sitesindeki satışa hazır ithal silahlar bölümündeki silahları ve forumdaki fotoğrafları inceledim. Anladığım kadarı ile Mkek sitesi güncel değil. Ankara dışında olduğum için gidip görmem mümkün değil. Telefonla defalarca aramama rağmen bir kere cevap veren oldu ve malesef konuya hakim biri değildi. Eğer yakın zamanda satışta olan silahları gören varsa, SIG Sauer, Smith Wesson ve Browning markaların hangi modelleri var bilmek istiyorum. Şimdiden teşşekkür ederim.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-07-2012, 05:33 PM
RE: mkek
Sn. Fisher hem de laz

Forumumuza hoş geldiniz; Silah seçiminiz konusunda acele etmeyin kararı vericek sizsiniz. Hiç bir arkadaş size şu silahı alın diyemez; Çünkü el ve parmak oranlarız bile silah seçiminizi etkilemektedir. Yakın zaman da Glocklar gelecek alternatif olarak söyledim. Forumun eski konularını içelerseniz fikir sahibi olursunuz. Saygılar
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-07-2012, 05:48 PM
RE: MKEK Silah Satış Listesi?
(12-07-2012 05:27 PM)fisher hem de laz Yazdı:  Mkek sitesindeki satışa hazır ithal silahlar bölümündeki silahları ve forumdaki fotoğrafları inceledim. Anladığım kadarı ile Mkek sitesi güncel değil.
Sn. fisher hem de laz, öncelikle hoş geldiniz. Ben tam olarak ne demek istediğinizi anlayamamakla beraber, takip ettiğim kadarıyla Mkek sitesinin güncel olduğunu düşünüyorum. Sadece bazı ürünlerin görselleri yok.
Umarım acele etmeden en sağlıklı seçimi yaparsınız.
Saygılar
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-07-2012, 06:25 PM
Sayın fisher hem de laz,
Mkek sitesi her daim günceldir. Malesef şu an satışta olan silahlar bunlar, birçoğu da uzun zamandır satışta olanlar. Sayın Schumacher'in de belirttiği gibi, yakında Glock'lar satışa sunulacak.
Bir çok defa dile getirilen bir konuyu yinelemem gerekirse, kimse size şu silahı alın diyemez, forumdaki konuları inceleyip, mümkünse de aklınızdaki marka ve modelleri birer birer deneyip en doğru kararı kendiniz vereceksiniz.
Malzeme, işçilik, dayanım gibi kalite farklarını soruyorsanız en temel ayrım yerli ve yabancı olarak yapılmaktadır. Yerli ve yabancı üretimler ise kendi aralarında üç aşağı beş yukarı aynı kalitelere sahiptir. Bunlar dışında kalan tüm diğer özellikler marka marka, model model farklılık gösterir ve hangilerinin size hitap ettiğine yine ancak siz karar verebilirsiniz.

Saygılar
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-07-2012, 08:06 PM (Bu Mesaj 12-07-2012 08:17 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : fisher hem de laz.)
(12-07-2012 05:48 PM)ihtiyar Yazdı:  
(12-07-2012 05:27 PM)fisher hem de laz Yazdı:  Mkek sitesindeki satışa hazır ithal silahlar bölümündeki silahları ve forumdaki fotoğrafları inceledim. Anladığım kadarı ile Mkek sitesi güncel değil.
Sn. fisher hem de laz, öncelikle hoş geldiniz. Ben tam olarak ne demek istediğinizi anlayamamakla beraber, takip ettiğim kadarıyla Mkek sitesinin güncel olduğunu düşünüyorum. Sadece bazı ürünlerin görselleri yok.
Umarım acele etmeden en sağlıklı seçimi yaparsınız.
Saygılar
Sn.İhtiyar, mkek sitesinde listelenenler haricinde başka silahlar satışta mı bunu merak ediyorum.Başka bir sitede mkek vitrininde çekilmiş(silah etiketi ile fotoğraflanmış) browning marka bir silahın fotoğrafı olmasına rağmen mkek satış listesinde bu markanın modelleri görünmüyor. beni çelişkiye düşüren nokta burası. Teşekkür ederim cevabınız için. Saygılar

(12-07-2012 06:25 PM)BekciHursit Yazdı:  Sayın fisher hem de laz,
Mkek sitesi her daim günceldir. Malesef şu an satışta olan silahlar bunlar, birçoğu da uzun zamandır satışta olanlar. Sayın Schumacher'in de belirttiği gibi, yakında Glock'lar satışa sunulacak.
Bir çok defa dile getirilen bir konuyu yinelemem gerekirse, kimse size şu silahı alın diyemez, forumdaki konuları inceleyip, mümkünse de aklınızdaki marka ve modelleri birer birer deneyip en doğru kararı kendiniz vereceksiniz.
Malzeme, işçilik, dayanım gibi kalite farklarını soruyorsanız en temel ayrım yerli ve yabancı olarak yapılmaktadır. Yerli ve yabancı üretimler ise kendi aralarında üç aşağı beş yukarı aynı kalitelere sahiptir. Bunlar dışında kalan tüm diğer özellikler marka marka, model model farklılık gösterir ve hangilerinin size hitap ettiğine yine ancak siz karar verebilirsiniz.

Saygılar

Sn.BekçiHurşit teşekkür ederim. Saygılar
(12-07-2012 05:33 PM)Schumacher Yazdı:  Sn. Fisher hem de laz

Forumumuza hoş geldiniz; Silah seçiminiz konusunda acele etmeyin kararı vericek sizsiniz. Hiç bir arkadaş size şu silahı alın diyemez; Çünkü el ve parmak oranlarız bile silah seçiminizi etkilemektedir. Yakın zaman da Glocklar gelecek alternatif olarak söyledim. Forumun eski konularını içelerseniz fikir sahibi olursunuz. Saygılar

Sn. Schumacher teşekkür ederim. Saygılar
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-07-2012, 09:33 PM
Arkadaslar bir yanilgiyi duzeltmek istiyorum; MKEK sitesi maalesef herzaman guncel degil. Su an MKEK sitesindeki Tisas sekmesinde gorulen 22 ve 6.35 modeller ne Ankara' da ne de İst.'de mevcut degil. Hatta stand gorevlileri bile bu modellerden bi haber.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-07-2012, 10:23 PM
(12-07-2012 09:33 PM)Murata Yazdı:  Arkadaslar bir yanilgiyi duzeltmek istiyorum; MKEK sitesi maalesef herzaman guncel degil. Su an MKEK sitesindeki Tisas sekmesinde gorulen 22 ve 6.35 modeller ne Ankara' da ne de İst.'de mevcut degil. Hatta stand gorevlileri bile bu modellerden bi haber.

Aynen katılıyorum Sn. Murata mart yında MKE'nin internet sitesinde satışı olmayan bir p226 vitrini süslüyordu.
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS