Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MC 27E 5(Beş) Atım Sonrası
Bir değil,iki değil,üç değil,dört değil,tam beş atım.

[Resim: 20120623113513.jpg]
[Resim: 20120623113524.jpg]
[Resim: 20120623113545.jpg]
[Resim: 20120623113553.jpg]
[Resim: 20120623113640.jpg]
[Resim: 20120623113721.jpg]

Bizim onlardan neyimiz eksik....

Smile

Alıntı

Sn.Sandeman, efendim 5 atım önceki hali nasıldı peki? Smile

Alıntı

Haklısınız Sn. Red Kit, aslında alan arkadaş böyle hor bir torture testten önce de durumu tespit etmeliydi.

Alıntı

Sn.Sandeman,

Nedense efendim sizde Girsan'a karşı bir antipati var sürekli kötülemek için uğraşıyorsunuz bence. Kullanıcı hatalarını da fabrika hatası gibi sunuyorsunuz. Ayıp yani.

Düzgün kalite için sürgünün 23 yerinden yapılmış sertlik ölçümü,
Birbirinden farklı derinliklerde açılarak tutunma kalitesini artıran çekme kertiklerini göz ardı edip;
Bir Wilson Combat edası dağılım için sımsıkı tutulmuş töleranslar sebebiyle azıcık oluşmuş boya aşınmaları var diye malı kötülemişsiniz... Ayrıca horozdaki o ezilme de ayrıca horozun çok çok hızlı çarpmasından...

Alıntı

Bu tabanca kaç muharebe gördü yahu ? Sadece beş atımda oluşan aşınmaya bakar mısınız ? Vah ki ne vah.

Alıntı

Olsun, beş atış beş ölü demek. Hedeflerin durumu eminim daha vahimdir. Beşe bir de fena bir kill ratio değil hani Smile

Alıntı

Sevgili arkadaşlar;
Herşeyden öte bu tabanca bir mal, satım sözleşmesi karşılığı ücreti mukabilinde alınan bir mal.
Ve yapısı üzere öyle beş atışta yukarıdaki fotoğraflarda görülen hale gelmemesi gereken bir mal.
Hukuki olarak bu üretici/satıcı karşısında birden fazla hakka sahibiz.
Merak ettiğim noktalardan biri bu tabancanın bu hale nasıl geldiği ise diğeri de acaba şimdiye kadar bu malı alan/kullanan kişiler tarafından benzer bozukluklarda bu üretici/satıcıya karşı hukuki olarak herhangi bir yol izlenip sonuc alınıp alınmadığı?

Alıntı

Sayın Red Kit, Fotoğraf yüklemesini bilemediğim için kendi MC27 modelimin 650 atım sonrası fotoğraflarını sizin e mail adresinize gönderdim. Rica etsem paylaşabilir misiniz?

Alıntı

Benim Zigana m16 iyi demiyorum ama, bunun üstüne MG3 mübarekBig Grin
Affınıza sığınarak..

Alıntı

Sn. Red kit,debbağ sevdiği deriyi yerden yere vururmuş. Yerli silah sanayimizi destekleyen ve herşeyden önce bir Yavuz 16 sahibi olarak, GİRSAN' ın kalitesini yükseltmesini herhalde en fazla isteyenlerden birisiyimdir...Smile Görüldüğü üzere de GİRSAN' ın güncel modelleri, SIG Sauer' in güncel modellerindeki kozmetik seviyeye epeyce yaklaşmış durumda. Umarım gördüğümüz ufak tefek şeyler aynı SS gibi kozmetik yanılsamalardır, işlevsellik bakidir. Haksızlık yapmak istemem, silahın sahibi,tüm önerilerimi kulak arkası ederek bu modeli beğendi ve aldı. Sanırım tip önceliğiyle seçim yaptı. Altı ay önce aldığından beri sadece köyünde yaptığı deneme maksatlı beş atım söz konusu. Altı aydır sökmeye muktedir olamamış ki haklı,bugün ben sökerken resmen kas yaptım. Onun silahı tipine bakarak seçmesiyle,bizim resimde görülenlere bakarak hüküm vermemiz aslında benzeşiyor. Bekleyip görmek lazım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi