Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P99 AS İnceleme
Sn. ecorotti,
Glock igne sisteminde igneyi geri cekmek icin bir yay bulunmadigindan , igneyi dikdortgen kesiti ile ucgen bir form yapmislar ki buda kendine has kovanda iz birakiyor. Tabirinizle facali Smile

Alıntı

Sn. Yakuzz,

Merak ettim de, P99'unuz ne durumda, kaç atış gördü acaba? Tabi, elden çıkardığınızı dile getirdiğiniz bir mesajınızı atlamadıysam soruyorum. Atladıysam affola...

Saygılarımla.

Alıntı

(21-10-2012, 06:10 PM)kafkas_united demiş ki: Sn. Yakuzz,

Merak ettim de, P99'unuz ne durumda, kaç atış gördü acaba? Tabi, elden çıkardığınızı dile getirdiğiniz bir mesajınızı atlamadıysam soruyorum. Atladıysam affola...

Saygılarımla.

Sn. yakuzz dan önce ben cevap vereyim. Dün sevdik kendisini. Gayet güzel durumda. Ama bi alex değil. Smile

Alıntı

Sn. Ecorotti, çok teşekkürler dönüşünüz için.

Bir Alex kolay olunmuyor tabi. 8 yıllık emek ve oluşan istatistikten bahsediyoruz Smile

"Sonu öyle olmasın" diyelim.. Smile)

Kısmetse "dark side" neferlerine katılacağım. (Aman diyeyim, niyetim bir polemik başlatmak değil, üstatlardan dayak yerim yoksa) Smile

"Gözüme kestirdiğim" (tam ifade edecek terimi nedense bulamadım) 2 modelden biri olduğundan belli atımları Forumdaşlarımızda görmüş modelleri özellikle merak ediyorum.

Ama nasip olup da aldığımda, hayırlısıyla bir Alex olması için çabalayacağım Smile

Saygılar.

Alıntı

Efendim Sn.Ecorotti'nin de belirttiği üzere Alex olmasa da o yolda, rakiplerini geride bırakarak hızla ilerliyor, pek yakında kapı dışarı edilebilir Tongue

Bizdeki gen-3 takriben 300 civarı atım gördü. Sn.Mirgun'un sahip olduğu gen-2 ise bildiğim kadarıyla ilk 1000 atımını devirmiş durumda. Fakat inanın bu rakamlar bu silahlar için hiç birşey. 60-70 bin sonrasında ancak birşeyler söylenebilir. İnşallah bir kaç sene içerisinde bu rakamlara ulaşabiliriz de neticeleri yazarız.

Selamlar, muhabbetler.

Not: Olmaz olmaz demeyin Sn.Üyeler, Allah büyüktür.

Alıntı

(22-10-2012, 01:00 AM)yakuzz demiş ki: 60-70 bin sonrasında ancak birşeyler söylenebilir. İnşallah bir kaç sene içerisinde bu rakamlara ulaşabiliriz de neticeleri yazarız.

Selamlar, muhabbetler.

Not: Olmaz olmaz demeyin Sn.Üyeler, Allah büyüktür.

En büyük hayyallerimden birisi kendi şahsi tabancalarımdan birisinin atış yapmaktan pert olduğunu görebilmek...Smile

Alıntı

(22-10-2012, 09:40 AM)lupus demiş ki: En büyük hayyallerimden birisi kendi şahsi tabancalarımdan birisinin atış yapmaktan pert olduğunu görebilmek...Smile

Aynı hülyalardayım Sn.Üstadım. Hani şu glockla seri atışta 298 mermiyi harcayıveren var ya, onu dövesim var Smile

Şu tabancaya verdiğimiz paranın karşılığını almayı öyle çok istiyorum ki..

Alıntı

1000 atım geçene kadar cüzdan bayağı zorlandı artık bana güvenmeyin Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi