Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sn. Forumdaşlarım av tüfeği marka ve model önerilerinize ihtiyacım var
(10-06-2012, 06:09 PM)ozkanx7 demiş ki: Sn. alperka Sn. Türkmenoğlu bugün sorunuzu cevaplayamaz kendisi şu an bekarlığının son dakikalarını yaşıyorSmile. Saygılar..

Sn. Ozkanx7,
Sn. Turkmenoglu bugun saat 13:30 itibari ile artik bekar degil :d
Birazdan evliligin bunyesinde nasil bir degisim yarattigini musahede etmeye gidecegiz Smile
Saygilar, selamlar.

Alıntı

Havluyu aldim geliyorum Sn. Ozkanx7 :d

Alıntı

O zaman ilk mesajı atayım :

Sayın Türkmenoğlu, hayatınızın (bence) en güzel dönemine adım attınız, hayırlı uğurlu olsun. Mutlu gülüşler evinizden eksik olmasın.
Envanteriniz kabul görsün Wink , ve en az bir IPSC-Junior adayı isteriz haberiniz olsun Smile

Alıntı

Sn.forum sakinleri, Sn.Türkmenoğlu başgöz olmadan önerebileceğiniz en iyi tüfeği, gerekirse pahalı en iyi tüfeği önerin.Zira evlendikten sonra pahalı tüfek edinmenin bir de EV ONAYI var Smile Saygılar...

Alıntı

(11-06-2012, 05:27 PM)sarp kılıç demiş ki: Sn.forum sakinleri, Sn.Türkmenoğlu başgöz olmadan önerebileceğiniz en iyi tüfeği, gerekirse pahalı en iyi tüfeği önerin.Zira evlendikten sonra pahalı tüfek edinmenin bir de EV ONAYI var Smile Saygılar...

Sn.Turkmenoglu çoktan bas goz oldu Sn. sarp kilic. Gecmış ola Smile

Alıntı

(11-06-2012, 05:27 PM)sarp kılıç demiş ki: Sn.forum sakinleri, Sn.Türkmenoğlu başgöz olmadan önerebileceğiniz en iyi tüfeği, gerekirse pahalı en iyi tüfeği önerin.Zira evlendikten sonra pahalı tüfek edinmenin bir de EV ONAYI var Smile Saygılar...

Ben tebriğimde gizli bir dua eklemiştim :

alperka demiş ki:Sayın Türkmenoğlu, hayatınızın (bence) en güzel dönemine adım attınız, hayırlı uğurlu olsun. Mutlu gülüşler evinizden eksik olmasın.
Envanteriniz kabul görsün , ve en az bir IPSC-Junior adayı isteriz haberiniz olsun
:AngelBig Grin

Alıntı

Sn.Murata, sizin vesilenizle öğrendim.Hayırlı olsun Smile

Sn.alperka, duanız çok güzelmiş, amin diyorum Smile

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi