Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6'' inç, ama hangi marka?..
Merhaba, ben Ankara'dan Cihan..Foruma yeni üye oldum...32 yaşındayım, akaryakıt işi ile uğraşıyorum...

6'' bir toplu tabanca sahibi olmak istiyorum, ama çok fazla kulaktan dolma bilgiye sahip olmama rağmen hepsini elekten geçirsek belki sizlerın bildiğinin ön sözü bile olmaz...

S&W 686 düşünüyorum ve tabiki Colt Pyhton...Bir ara Gümüşay' a baktım, ama fabrikasının kapatıldığını ve malzeme kalitesinin de pek iyi olmadığını duydum...

Bu tabanca bulundurma amaçlı olacak, gösterişli uzun namlulu olsun istiyorum...

Fiyat olarak da sanıyorum 4 bine kadar verebilirim...Çok şey istemiyorum umarım...

Herkese selamlar...İyi forumlar dilerim...

Alıntı

S&W olabilir, ikinci el olarak daha kolay bulursunuz. MKEK'te sıfırı satılmıyor şu an. Uzun süre de satılmaz. İkinci el fiyatlarını bilmiyorum.

Alıntı

Sn.Cihan, öncelikle aramıza hoş geldiniz...Size nacizane tavsiyem bölümünde de incelerseniz S&W 686 olacaktır. Yakın bir zamanda bulundurma ruhsatlı olarak sahibi olduğum 686/3' ü forum içerisinden bir arkadaşımıza 3 bin TL' ye devrettim. MKEK'de de zannedersem şu an sıfırı 2425 dolar, ama sadece 2.5 inç namlu boyu mevcut. Umarım istediğiniz modeli bulabilirsiniz..

Alıntı

Bence hiçbirisi.. Çünkü o altı" namluyu taşırken biraz amiyane olacak kusuruma bakmayın ama nereye sokacağınızı bilemiyorsunuz. Haa."olsun tüfek gibi omuzumdan aşağı sallandırır yinede taşırım " dıyorsanız o başka.

Alıntı

(03-06-2012, 02:33 PM)cc_cihan demiş ki: Bu tabanca bulundurma amaçlı olacak, gösterişli uzun namlulu olsun istiyorum...

Alıntı: Çünkü o altı" namluyu taşırken biraz amiyane olacak kusuruma bakmayın ama nereye sokacağınızı bilemiyorsunuz. Haa."olsun tüfek gibi omuzumdan aşağı sallandırır yinede taşırım " dıyorsanız o başka.

Okumadan yanıt vermesek Smile

Alıntı

Blush Orayı atlamışım...

Alıntı

biraz gec oldu ama sılahımı aldım
yalnız toplu tabanca almadım emeklı polıs memuru olan dayımdan browning aldım pv serisi
ama sımdı sılahı gerı ıstıyor
bende bıraz bakındım ve ZİG M1 modelını dusunuyorum
forumu ınceledım m1911 ıle ılgılı bılgıler var fakat ZİG M1 ıle ılgılı bılgıye ulasamadım
ZİG M1 ile ilgili bilgilerinizi paylasırmısınız

Alıntı

Aradım, buldum Smile

Alıntı

(28-01-2014, 03:36 PM)turan tactical demiş ki: Aradım, buldum Smile

link çalışmıyor

halen m1 ile ilgili bir makaleye rastlayamadım

Alıntı

(31-01-2014, 02:40 AM)cc_cihan demiş ki:
(28-01-2014, 03:36 PM)turan tactical demiş ki: Aradım, buldum Smile

link çalışmıyor

halen m1 ile ilgili bir makaleye rastlayamadım

İsabet olmuş.
Ne zaman imla kurallarına uygun yazmaya başlayacaksınız?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi