Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8000 FT
Sn. Moderatörlerden rica ediyorum konu uluslararası bir krize gidiyor lütfen müdahale edinizSmile
Bu arada beni bu denli öven arkadaşı savunmak durumundayım.
Efendim bu agent denen heriflerin bir kısmı büyük elçi koruması falandır. Zaten kimliği aşikardır. Amarikan presidentini koruyan secret service agentları gibi.
Ayrıca arkadaş bir silah severe moral vermiş sevindirmiş nedir ki yani mossad ajanlarından değerli mi?
Lütfen çok şaapmayalım efendim.

Alıntı

Silahınızı iyi günlerde keyifle kullanın Sn. carbine, hayırlı uğurlu olsun..

Alıntı

Ağırlık neden namluya yakın? Aparat oluğu nedeniyle mi? Bu arada hayırlı olsun. Çok beğendiğim bir tabanca. Eşşek kulakları hariç. Zaten onlarda kırpıla biliniyor.

Alıntı

Sn Carbine,
Tabancanız hayırlı olsun... Cougar kardeşliğine hoşgeldiniz.

Alıntı

(02-06-2012, 06:56 PM)gezgin demiş ki: Geçen gün Rıza'nın kavede otururken yan masadaki Mossadlar aralarinda fısır fısır birini atıcılığını konuşuyorlar öve öve bitiremiyorlardı. Ben de o yiğidi pek merak ettiydim. Demek o sizsiniz. Smile

Demek mesajları hep I'Rızanın kayvesinden yazıyonuz...Smile

Alıntı

Sn.carbine, Cougar' ın ufak tefek boya sorunlarını kafanıza takmadan, silaha acımadan keyfini sürün...

Yerli silaha muhtaç olsaydım sanırım tercihim Cougar' dan yana olurdu...

Alıntı

(03-06-2012, 10:11 AM)lupus demiş ki:
(02-06-2012, 06:56 PM)gezgin demiş ki: Geçen gün Rıza'nın kavede otururken yan masadaki Mossadlar aralarinda fısır fısır birini atıcılığını konuşuyorlar öve öve bitiremiyorlardı. Ben de o yiğidi pek merak ettiydim. Demek o sizsiniz. Smile

Demek mesajları hep I'Rızanın kayvesinden yazıyonuz...Smile

Tühh. Kendi ağzımızla yakalandık. Big Grin

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.carbine.Fiyat performans açısından en iyi tabancayı seçmişsiniz.Parça sıkıntısı olursa hem yurt içi hem de yurt dışından bulunabilir,daha ne olsun.

Alıntı

(02-06-2012, 10:23 PM)merzifonlu demiş ki: Ağırlık neden namluya yakın? Aparat oluğu nedeniyle mi? Bu arada hayırlı olsun. Çok beğendiğim bir tabanca. Eşşek kulakları hariç. Zaten onlarda kırpıla biliniyor.

Sn. Merzifonlu FT ile F'nin fotolarını karşılaştırınca FT'de ray koymak için namlu ucuna doğru olan gövde çıkıntısının genişletildiği görülebiliyor. Ağırlık farkını izah edebilecek başka bir farklılık yok zaten.
Efendim herkese çok teşekkür ederim.
Aslında yeni silah aldım diye açmak istemedim konuyu ancak silahtan dolayı memnuniyetim bilinsin istedim.
Ayrıca MKEK'deki Stoeger satış sorumlusu Gazi Bey'in ilgisi ve diğer yerli firma temsilcileriyle kıyasladığımda ki profesyonelliğini de takdir ettim.
Sözün kısası marifet iltifata tabidir.
Saygılarımla.
(02-06-2012, 10:23 PM)merzifonlu demiş ki: Ağırlık neden namluya yakın? Aparat oluğu nedeniyle mi? Bu arada hayırlı olsun. Çok beğendiğim bir tabanca. Eşşek kulakları hariç. Zaten onlarda kırpıla biliniyor.

Mermi namluda ve emniyet açık taşıyorum. Sık sık çekme antrenmanı yapıyorum şuana kadar kulaklardan yana herhangi bir rahatsızlık hissetmedim.

Alıntı

İyi günlerde, keyifle kullanınız. Kazasız, belasız.

Uzun zamandır silah alma sürecindeydiniz diye hatırlıyorum, sonunda kavuşmuşsunuz, hayırlı olsun sn Carbine.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi