Combat Commander Parça Değişimi
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Combat Commander Parça Değişimi
Sn. Fuat_61 bu silahla uğraşmak bana çok keyif verdi fakat şu an tam dur deme zamanı, Ankara'ya gelirseniz sizindir, sizlerin elinde atış yapsın o da kendine hayran olsun Smile. Saygılar..

Alıntı

Sn.ozkanx7 olan var olmayan var birde hiç olmayan var efendim. Big Grin Gece gece gözlerimiz bayram ederken moralimiz de yerlere inmek üzere.
Velasılkelam ben böyle bir mükemmellik görmedim. Galiba aşık oldum.
Heart
Sevgi ve saygılarımla.

Alıntı

(11-07-2012, 01:09 AM)ceycey demiş ki: Mükemmel olmuş Sn.Özkanx7.Güle güle kullanın.

Teşekkürler Sn. Ceycey kendisi sizin HKC nin çıktığı bayidendi fakat son halini gösterince neden sattım bunu ifadesini okur gibi oldumSmile üzülmeyin yine gelir dedim Wink. Saygılar..

Sn. Wildeagle evladıma bırakmayı çok isterim, zaman ne gösterir bilinmez kadir kıymet bilenin elinde olsun temennimdir, güzel dileğiniz için çok teşekkür ederim. Saygılar..

Alıntı

Nasıl kaçırmışım ben bu konuyu ya? Of of... Harika silah, Harika modifiye... Emniyet mandalı ve nişangahları da değiştirdinizmi tamamdır. 9x19 bir 1911 cidden çok cazip bir olay. Keyifli atışlar...

Alıntı

(11-07-2012, 01:20 AM)thecare demiş ki: Sn.ozkanx7 olan var olmayan var birde hiç olmayan var efendim. Big Grin Gece gece gözlerimiz bayram ederken moralimiz de yerlere inmek üzere.
Velasılkelam ben böyle bir mükemmellik görmedim. Galiba aşık oldum.
Heart
Sevgi ve saygılarımla.

Sizindir Sn. thecare buralara ne zaman gelirseniz bekleriz. Saygılar, sevgiler..
(11-07-2012, 01:31 AM)Semper Fidelis demiş ki: Nasıl kaçırmışım ben bu konuyu ya? Of of... Harika silah, Harika modifiye... Emniyet mandalı ve nişangahları da değiştirdinizmi tamamdır. 9x19 bir 1911 cidden çok cazip bir olay. Keyifli atışlar...

Nişangahların değişmiş hali bu Sn. Semper Fidelis yurdum imkanları ile ancak bu kadar 100$ limiti ciddi bir problem o sebeble gez yurticinden temin edildi fakat emniyet mandalı belki bir gün diyorum. Teşekkürler, saygılar..

Alıntı

Sn.ozkanx7;

Bu platform üzerinde gördüğüm en iyi çalışma ellerinize sağlık.

Alıntı

(10-07-2012, 11:41 PM)ozkanx7 demiş ki: [Resim: IMG_1557.jpg]

Sn. ozkanx7,
Bu güzellikten sonra söylenecek pek bir şey yok. Ama siz bu güzele sahip olduğunuz, bu güzelde sizin gibi silahsever bir sahibe ait olduğu için çok şanslı Smile. Beraberliğin nesiller boyu devam etmesi dileği ile...
Saygılar.

Alıntı

Hışıma uğrayan karatavuk. Smile Çok güzel olmuş silahınız,Allah ayırmasın güle,güle kullanın.
Saygılar.
[Resim: 27c59e35.jpg]

Alıntı

(10-07-2012, 11:41 PM)ozkanx7 demiş ki: [Resim: IMG_1557.jpg]

sn ozkanx7 ve ve forum ahalisi lütfen beni bağışlayın ancak demek istediğim tek şey "VIŞŞŞŞŞŞ"

Saygılar.

Alıntı

(11-07-2012, 01:05 PM)Speed demiş ki: Hışıma uğrayan karatavuk. Smile Çok güzel olmuş silahınız,Allah ayırmasın güle,güle kullanın.
Saygılar.
[Resim: 27c59e35.jpg]

Kromsu kaplama firinda tavuk :d

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi