Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Combat Commander Parça Değişimi
(31-05-2012, 03:27 PM)spir demiş ki: Çok detaylı ve faydalı bir çalışma olmuş. Elinize ,emeğinize sağlık.Saygılar..

Teşekkür ederim Sn. spir. Saygılar..

Alıntı

Son kare verilen emeğe ve harcanan paraya değdiğini gösteriyor. Harika olmuş. Umarım hep yanınızda olur.

Alıntı

Sevgili arkadaşlarım, saygıdeğer büyüklerim Colt için aklımda son kalan Novak tipi gez ve yüksek arpacık için Sn. Kozluoğlundan yardım istedim kendisi beni kırmadı ve daha önce zaman darlığı yüzünden yaptığı uygulamayı beğenmediğini bu sefer durumu kendi ellerine bırakmamı istedi, bende öyle yaptım. Sn. Kozluoğluna çok teşekkür ederim.
Kıymetli görüşlerinizi almak isterim. Saygılar..

[Resim: IMG_1557.jpg]

[Resim: IMG_1552.jpg]

[Resim: IMG_1554.jpg]

Alıntı

[Resim: IMG_1236.jpg]

Ikisinin ayni silah olduguna, seri numarasini gormesem inanmazdim. Smile
Muhtesem olmus, gule gule kullanin.Thumbs Up

Alıntı

Kendisinin son hali ile gectigimiz pazar gunu karsilatik, resmen beni kendisine asik etti Smile hatta Sn. Ozkanx7 nisangahlari denerken, nereye isabet ettigini sordu, ben o sirada silah bakmakta oldugumdan goremedim Smile
Nisangahlari ile, titanyum kaplamasi ile, degisen ve modernize edilen parcalari ile hem tasimaya hem de atisa uygun bir silah oldu.
İnsallah iyi gunlerde, zevk ile kullanirsiniz Sn. Ozkanx7.
Saygilar, selamlar.

Alıntı

Thumbs Up

Budur!...

(10-07-2012, 11:41 PM)ozkanx7 demiş ki: [Resim: IMG_1557.jpg]

Alıntı

Sn. İlksurfer silahda bir değişmeyen seri numarası kaldı Smile o'da yassah. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Saygılar..
Sn. Üstadım beğenmenize çok sevindim. Saygılar, sevgiler..

Alıntı

Sn.ozkanx7, silahınız o kadar güzel ki, çuval giydirseniz yakışacak yani.Smile Tek kelime ile müthiş olmuş.

Saygılarımla...

Alıntı

Mükemmel olmuş Sn.Özkanx7.Güle güle kullanın.

Alıntı

Gelecek nesillere bırakılmayı hakedecek kadar güzel bir silah,iyi günlerde kullanın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi