Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melez...
Arkadaşlar tam bir P229 ve 92 F melezi...

[Resim: 38SSS.jpg]

Alıntı

Alıntı: p229 ve 92f melezi

Sn.Ağa'm, aslında bu tanımınıza en iyi uyan modelleri PT 911 / 915.
''Melez'' tabirini de, asıl tabirin yerine nezaketen kullandığınızı düşünüyorum. Big Grin
MKE de bunlardan getirip sattı.
Memleketimizin Beretta klonu üreticisi GİRSAN da, bu modellerden esinlenerek, mevcut modellerinin sadece namlu kilit geometrisini modifiye ederek ve kaporta makyajı yaparak MC serisini çıkardı.

[Resim: 911ss15rz2.jpg]

Alıntı

Sayın üstadım mc 13 de Taurus klonu sayılır mı sizce?

Bu melezlerden laylon dünyasında da çok görülebiliyor en azından estetik olarak.. Kabze Walther, tetik korkuluğu dizaynı Hk, üst kısım en arkası farazi horoz bölgesi Glock gnel formülasyon gibi..

Alıntı

Alıntı: mc 13 de Taurus klonu sayılır mı sizce?
Klonun, klonun klonu mu...
Dıdığının, dıdığının, dıdısı, vallahi ben de ne halt olduklarını anlayabilmiş değilim. O kadar kötü görüntüleri var ki, insanın eline alıp inceleyesi bile gelmiyor, ama katologlarından gördüğüm kadarı ile Taurus'larda izlenen yolu izlemişler, Taurus hiç değilse az da olsa göze hitap eden bir model çıkarmış, bizimkiler ise neye benzeterek müşteri avlayacaklarını şaşırdıklarından, ortaya ucube görüntüsünde, birbirinden garip silahlar çıkıyor.

Ha, yanlış anlaşılmasın, artık bu sadece bizde değil, yurt dışında da bu hale geldi. Glock yıllardır hiç bir temel değişikliğe gitmeden, piyasanın anasını ağlatıyor, diğerleri de açıkçası HS / XD '' M '' faktör, SIG Elite veya Ecinox gibi, aynı bizimkilerin ayarında kaptırmasyon işlerle yöneliyorlar

Alıntı

LUPUS demiş ki:
Alıntı: mc 13 de Taurus klonu sayılır mı sizce?
Klonun, klonun klonu mu...
Dıdığının, dıdığının, dıdısı, vallahi ben de ne halt olduklarını anlayabilmiş değilim. O kadar kötü görüntüleri var ki, insanın eline alıp inceleyesi bile gelmiyor, ama katologlarından gördüğüm kadarı ile Taurus'larda izlenen yolu izlemişler, Taurus hiç değilse az da olsa göze hitap eden bir model çıkarmış, bizimkiler ise neye benzeterek müşteri avlayacaklarını şaşırdıklarından, ortaya ucube görüntüsünde, birbirinden garip silahlar çıkıyor.

Ha, yanlış anlaşılmasın, artık bu sadece bizde değil, yurt dışında da bu hale geldi. Glock yıllardır hiç bir temel değişikliğe gitmeden, piyasanın anasını ağlatıyor, diğerleri de açıkçası HS / XD '' M '' faktör, SIG Elite veya Ecinox gibi, aynı bizimkilerin ayarında kaptırmasyon işlerle yöneliyorlar

merak etmeyin üstad onlarda başlarlar yakında bu işe çünkü hala çok satıyorlar...

Alıntı

Sanırım Girsan direk Cheetah klonu üretmek isterdi, ne de olsa bir kez Beratta tadını almışlar, fakat Tisaş önce davrandığından iş Taurus' a kaldı..

Ama Tisaş' ın yanında çirkin kalıyor gerçekten..Sıkıcı daha uygun belki de..

Hazır söz açılmışken en güzel yerli diye bir başlık açacağım müsadenizle..

Alıntı

San francisco bay area'da bu modeli bir poligon kullanıyordu,atış yapma fırsatı bulamadım ama görevlinin söylediği kadarıyla silah 50 bin merminin üzerinde atış yapmıştı,elin brazilya'lısı bile bu konuda bizden iyi
Girsan "MC"(murat cürgül)serisini çıkarsa kaç yazar çıkarmasa kaç yazar.
Nitekim,şık ve kibar bir tabanca,dayanımıda fena değil.
Memlekete gelse ucuza gelir ama 10 belki 15 yıldır sanırım taurus mke ye gelmedi çok eskiden pt92 lerin geldiğini hatırlıyorum,onlar hakkındada bilgi vermek gerekirse,20 bin mermi atıpta halen aynı namlu kilidini kullanan kullanıcı raporları mevcut,Taurus ahım şahım bir marka olmasada allem etti kallem etti gene belirli bir kalite ve işçiliği standart haline getirmeyi başardı.

Alıntı

Sanki iki arkadaş silahların kapaklarını değiş-tokuş etmişler gibi. Sökme manivelası, kapak kilidi, tetik korkuluğu Beretta, üstü ise P serisi. Kanımca kapak kısmı silahın genel havasına gövdesinden (kabze hariç ) daha fazla yakışmış.
Picatinny raylar giderek çirkinleşiyor mu yoksa bana mi öyle geliyor?

Alıntı

Güzel güzel,canlısına baksanız beğenirsinizSmile
Bizim tualette tasarlanan mc serilerini katlar.

Alıntı

Toungue 

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi