Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kap çık çantası
Sn.İlksurfer,
Çadır kazıklarını gördüm de, çadırı göremedim Smile Bu abimiz de benim gibi Ti çadır kazıkları mı taşıyor arazide ne olur ne olmaz diye acep Smile
Bu arada böyle bir çantaya başlamanın sonu yok. Kafayı yemek istemeyen başlamasın. Ben en son ne olur ne olmaz diye zımpara kağıdı koyduğumda "yok artık biraz abarttık sanırım" diyerek bu sefer çantayı tekrar boşaltarak, ne gereksiz acaba diye ayıklama yapma yoluna gittim Smile Liste tutarken dahi, tacti-cool bir adamın paranoyaklığı coşunca malzemenin ucu alınamıyor.
Yüce Rabbim bizi Chuck Norris olarak göndermemiş ki, Allah muhafaza doğal afet olduğunda üstümüzü silkeleyip malzemesiz, ekipmansız işimize bakalım.
Saygılarımla,
TT

Alıntı

Sn. turan tactical bizim dedelerim Queen Elizabeth'den atilan toplarin sonrasinda bile topragin altindan ustunu basini silkeleyip kalkmis. Dogal afet ne ola ki Smile
Saygilar.

Alıntı

(27-05-2012, 06:50 AM)northwolf demiş ki:
(26-05-2012, 09:53 PM)m16a2 demiş ki: Baofeng UV-5R fiyatına göre çok iyi tavsiye ederim.

Katılıyorum ancak tek sorun su gecirmezlik bence. Wouxun uv6 nin bile standart bir su gecirmezlik seviyesi var. Fiyat olarakda vx8'den %70 ucuz olduğu halde...

Not: uv5 %90 ucuzSmile

Sn Northwolf, cihazlara meraklıysanız bunlar ilginizi çekebilir. Tabi receiver veya trans. değiller fakat elektronik elektroniktir..))

[Resim: rap3.jpg]

Fakat buradan işinize yarayacak bir iki frekans gönderebilirsiniz ))

[Resim: rap1.jpg]

Alıntı

Çantaya sığmasalar ve sığmayacak olsalarda güzel ekipmanlar.... Ses paylaşımlarımızı başka bir konu altında bekliyoruz.

Smile

Alıntı

(26-05-2012, 09:59 PM)Yavuzhan demiş ki: The Walking Dead gerçek olsada kapsak çıksak. Manyakmıyım neyim diziyi izlerken hep gerçek olması fikri geçti aklımdan. Smile

Sizde bendensiniz. ehehe. Smile

Alıntı

En baba kap cik cantasi. Buzdolabi bile sigar icine.Smile

[Resim: shot-21.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
Evdeki eşya familyasının 30%'ini alabilir içine sanki... Big Grin

Alıntı

Bu cantayi kaparsan pek cikamayabilirsin gibime geldi nedense. Smile

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Alıntı

Gerekliliği çok elzem bir çanta aslında.

Ama insan evden aylarca uzak kalırsa,otomatikman akibetinden şüphe edip üç,beş parçada bıraktığım çantacık.Smile

Alıntı

(27-05-2012, 06:50 AM)northwolf demiş ki:
(26-05-2012, 09:53 PM)m16a2 demiş ki: Baofeng UV-5R fiyatına göre çok iyi tavsiye ederim.

Katılıyorum ancak tek sorun su gecirmezlik bence. Wouxun uv6 nin bile standart bir su gecirmezlik seviyesi var. Fiyat olarakda vx8'den %70 ucuz olduğu halde...

Not: uv5 %90 ucuzSmile

Sn.Northwolf amatör müsünüz acaba?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi