Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz ST9
Sayın PersonalDefence,
Forum üyeliğim yeni olmakla birlikte "ziyaretçi" sıfatıyla ara ara okuyordum. Ama belirtiğiniz gibi burası bilgi, birikim ve tecrübe konusunda bir umman. Üstad seviyesinde çok sayıda üye olduğunu görüyor, okuyorum. Naçizane bir eğitimci olarak bilgelik derecesinde bilgi ve birikime sahip insanlara -benden büyük veya küçük farketmez- saygım sonsuzdur.
Elbette önerilerinizi göz önüne alarak hareket edeceğim. Benden daha deneyimli üyelerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmamak cahilce bir hareket olurdu. Sabır, ilgi ve hoşgörünüz için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Yeni modelmiş.Sarsılmaz İphone gibi olmaya başladı, onlar sonuna S koyuyor bizimkiler kompansatör. Smile
[Resim: sar.jpg]

Alıntı

Sarsılmaz Sar 9 isimli yeni bir model görünüyor MKEK satış listesinde, ama resim yok. Fiyat 1975, 2250 ve 3150 TL.

Sarsılmaz'ın kendi sayfasında da henüz bu tabancanın resmi yok, hatta tabanca fiyatlarının verildiği listede bile Sar 9 ile ilgili hiçbir bilgi yok. Ama Sar 9 satışta. 

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, defender45acp
(04-03-2017, 08:13 PM)Antiterör demiş ki: Sarsılmaz Sar 9 isimli yeni bir model görünüyor MKEK satış listesinde, ama resim yok. Fiyat 1975, 2250 ve 3150 TL.

Sarsılmaz'ın kendi sayfasında da henüz bu tabancanın resmi yok, hatta tabanca fiyatlarının verildiği listede bile Sar 9 ile ilgili hiçbir bilgi yok. Ama Sar 9 satışta. 

Saygılar
St9'un yurtdışı versiyonu olabilir. Sar arms sar 9. Dışarda satamamışsa elde kalan stoğu 15 lik şarjor ile satıyor olabilirler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Sarsılmaz en son EGM zati tabanca ihalesine Milli Tabanca projesindeki prototipleri ile girdi. Tabanca temel olarak SIG Sauer P320 benzeri bükme çelik saç şase / kaset içerisine yerleştirilmiş Glock tetik tertibatı ve ateşleme sisteminden müteşekkil, HKP30 kabzası ve ergonomisi ile sunulan bir klon. Büyük ihtimallle prototip aşaması sonrasında, seri üretime geçilmiş bir model.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
heisenberg, PersonalDefence, defender45acp, taarruz, Antiterör, blueokkes, alone61
Sayin Antiterör

Subat ayi icerisinde sarsilmaz marka bir tabanca aldim. Musteri temsilcileri yaptigim model secimlerinde bana yardimci olmasi maksadiyla bu resmi gonderdiler
[img][Resim: QaALOG.jpg][/img]

Ayrica sarsilmazin facebook sayfasindada bunu paylasmislar..

[img][Resim: 5gdabM.jpg][/img]

Sol ustteki bahse konu model sanirim. Surci lisan ettimse affola...

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
lupus, Antiterör, demasoni, heisenberg, ERDAL, batuhanvurall, blueokkes
(05-03-2017, 02:56 PM)defender45acp demiş ki: Sol ustteki bahse konu model sanirim. 

Ta kendisi... Smile

(05-03-2017, 02:56 PM)defender45acp demiş ki: [Resim: QaALOG.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Antiterör, heisenberg, ERDAL, blueokkes, drmehmet

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi